Menu

Białe łóżko jednoosobowe 90x200 - Hermiona

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
Opis

Wiesz, iż okres dorastania jednoczy się z dużą zmiennością? I lecz jako rodzic czujesz,nieraz jest to uporczywe to wiesz, że taka jest kolej rzeczy. Dziecko eksplorując otoczenie kształtuje własne poglądy, poznaje świat i samego siebie. Dzieci lubią także zmiany w swym najbliższym otoczeniu, czyli pokoju. Nie jesteś w stanie przeorganizować kilka razy w roku całego wyglądu, ale możesz nabyć konwencjonalne meble, do których dobierzesz różnorodne, interesujące dodatki. Twórz uniwersalną podstawę aranżacji pokoju Twojej pociechy z łóżkiem Hermiona firmy Elior.

tradycyjny projekt pasujący do każdej aranżacji

Dzieci po całym dniu poszukiwania atrakcji zasługują na porządny wypoczynek. Dlatego prezentowany przez nas model łóżka to wspaniały produkt dla każdego dziecka, zarówno młodszego jak i starszego. Tradycyjna wersja ponadprzeciętnego wypoczynku to zasługa prostego, typowego projektu będącego połączeniem elementów ramy tworzonej z płyty meblowej. Subtelna i delikatna kolorystyka to atuty mebla, dzięki którym wpasuje się on w każdy aranżacja. Optymalna wysokość mebla pozwoli Ci na użycie przestrzeni pod łóżkiem. Dzięki takiej zalecie będziesz mógł schować rzeczy, które na co dzień nie są tak stosowane. Dobra organizacja przestrzeni sprawi,pokój stanie się przestronny i wyprodukowany do zabawy! Łóżko o takich cechach łatwo zespoisz do pokoju gościnnego, dziecięcego albo młodzieżowego. Bez dwóch zdań wpasuje się w pomieszczenia zaaranżowane w stylu tradycyjnym, innowacyjnym i bezkompromisowym.

Naturalnie i bezpiecznie

atrybuty łóżka jakie interesują przyszłego użytkownika to przeważnie wygoda, komfort i solidność. Dlatego projektując prezentowany przez nas mebel kierowaliśmy się właśnie takimi wytycznymi. W celu zapewnienia Ci pożądanych walorów do stworzenia ramy wykorzystaliśmy naturalną płyt meblową zbudowaną z włókien drzewnych i związków organicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. dodatkowo płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu zwiększenia jej trwałości. Stelaż to naturalne i wytrzymałe drewno brzozowe, które jest miękkie, niezbyt ciężkie i bezzapachowe. Jego cechą typową jest

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.