Menu

Biało-żółte łóżko dziecięce 90x200 Lili 9X - 3 kolory

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
Opis

Urządzasz pierwszy "dorosły" wnętrze dla swej pociechy? Twoja córka jest miłośniczką jednorożców i barwnych obrazków? Każda księżniczka potrzebuje nieszablonowych mebli, wspaniale to rozumiemy, dlatego zaprojektowaliśmy niezwykłą linię mebli Lili.

Każdy rodzic wie,pokój dziecka pełni dużo ról. Jest miejscem zabaw, nauki, sypialnią, bawialnią, dlatego nad wyraz ważne jest, by urządzić go efektownie, ergonomicznie i bezpiecznie. Marki Elior wziął pod uwagę wszystkie te aspekty i zaprojektował dziewczęcą serię mebli Lili. Proponowany pakiet to system mebli, wśród których wyszukasz nieszablonowe modele regałów, szaf, łóżek, biurek, komód czy szafek. Eksperci firmy Elior zadbali nie tylko o funkcjonalność mebli i aspekt wizualny, ale także o jakość tworzyw, z których meble zostały wykonane. Meble z linii Lili wyprodukowaliśmy z wysokogatunkowej płyty meblowej laminowanej o grubości 18 mm, klasie higieny E1, podwyższonej trwałości i gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. Dzięki dbałości o każdy detal i niezwykłej precyzji naszych rzemieślników wyprodukowaliśmy meble, które są nie tylko błyskotliwe,także trwałe. potężne meble to podstawa każdego wnętrza. Już dzisiaj zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do pasjonującej (pełnej bajkowych przygód) podróży po świecie mebli Lili.

Czy wiesz, że...

Przeciętny człowiek w całym swym życiu przesypia średnio 20 lat. Nie bez powodu wielka część tego czasu przypada na pierwsze lata życia malucha. Dla dziecka spokojny, długi sen jest choćby ważniejszy niż dla dorosłego. Sen oprócz odpoczynku wpływa na wzrost malucha (to podczas głębokiego snu wydziela się najwięcej hormonu wzrostu). w dodatku sen wzmacnia oporność, wpływa na pamięć i ogólnie regeneruje organizm. By móc w pełni korzystać z walorów snu trzeba kupić optymalne łóżko. Marki Elior zatroszczył się także o tę sferę ż

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.