Menu

Brązowe łóżko dziecięce domek 80x160 - Bambino

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
Opis

Odkrywanie świata to nielada wyzwanie. Dlatego po całym dniu Twoje dziecko zasługuje na najwyższy poziom komfortu i wypoczynku. Zapewnij mu warunki do tego by bez przeszkód mogło podziwiać otaczające je piękno i kształtować swoje wartości. Aby było gotowe do działania potrzebuje snu, dzięki któremu nabierze niezbędnej energii. bez dwóch zdań pomoże mu w tym bardzo komfortowe i designerskie łóżko Bambino producenta Elior.

2 w 1 - dziecięce królestwo i spokój dla rodzica

Łóżko dziecięce - korzyść ponadto dla rodziców. Oryginalny projekt łóżka sprawi, iż Twoja pociecha nie będzie mogła wyjść z podziwu. Zabawa w dom nabierze zupełnie nowego rozmiaru, a uśmiech z twarzy maleństwa długo nie zniknie. Dziecko pochłonięte zabawą w designerskim otoczeniu bez wątpienia nie będzie chciało go opuszczać, dzięki temu rodzice znajdą dla siebie chwilę relaksu. Model łóżeczka Bambino cechuje się delikatną, miłą kolorystyką pasującą do pokoju chłopca jak i dodatkowo dziewczynki. Mebel został wyposażony w poręczną szufladę, która pozwoli Ci na schowanie pościeli w celu uniknięcia jej zakurzenia albo zabrudzenia w ciągu dnia. Wytrzymała na ciężar szuflada wytworzona z solidnych tworzyw pozwoli Ci na ułożenie w niej także zabawek albo innych podręcznych rzeczy. Taki składnik umeblowania niewątpliwie nieprzeciętnie spełni oczekiwania w pomieszczeniu zaaranzowanym w stylu postępowym, skandynawskim, surowym oraz tradycyjnym.

Naturalne i bezpieczne ascetycznce

Rama wykonany jest z naturalnego i trwałego drewna sosnowego o wytrzymałości na zginanie statyczne 41-100-205 MPa. Skrupulatnie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została naturalnym impregnatem ochronnym, który broni przed zarysowaniem, a także przetarciem drewna. Stelaż to naturalne i wytrzymałe drewno brzozowe, które jest miękkie, niezbyt ciężkie i bezzapachowe. Jego cechą typową jest elastyczność, ciągliwość i giętkość. Włókna z reguły przebiegają tutaj faliście, są gęste i równomiernie rozłożone. Przykładowo przeciętna solidność na ściskanie wynosi ok. 51 MPa, a twardość wg Janki na przekroju poprzecznym 49 MPa. Atutem drewna brzozowego jest wysoka solidność na zginanie 147 MPa i wysoka elastyczność- charakterystyczny dla tego drewna moduł sprężystości wynosi aż 16,5 GPa. Zaletą drewna brzozowego jest w głównej mierze jego standardowy odcień oraz podatność na obróbkę mechaniczną. Materac wy

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.