Menu

Drewniane dziecięce łóżko w stylu skandynawskim 16 rozmiarów - Filo 9X

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Przyszedł nowy dzień. Przez Twoje okno w sypialni przebijają się delikatnie promienie radosnego słońca. Przecierasz zaspane oczy i wstajesz obudzić dzieci do szkoły. Poranna toaleta i do kuchni... Czas na śniadanie. Patrzysz na ukochaną córkę i myślisz "jak ten czas ekspresowo leci". Dopiero maluch leżał w pięknym wózku, a już wyrosła taka panna. "Mamo...nie sądzisz, że mój pomieszczenie jest dziecinny?" - pyta nagle ośmiolatka. No i się zaczęło! Zaprojektuj swemu dziecku wyjątkowy pokój, który z łatwością zespoisz do jego wymagań, a przy okazji nigdy już nie usłyszysz, iż jest dziecinny! Łóżko Filo 9X od niezastapionej firmy Elior będzie "rosło" z Twoim dzieckiem!


Twoje dziecko wkroczyło w wiek dorastania? Nie martw się!

Wciąż zmieniający się gust, ciągłe poszukiwania nowych pasji, niezdecydowanie... To normalne, gdy dziecko rozpoczyna dorastać. Dziś chce być dorosłe, jutro znów jest dzieckiem. Atrakcyjny różowy pomieszczenie z łóżkiem pełnym obrazków nagle staje się brzydki i dziecinny. Właśnie dlatego firma Elior nadchodzi z pomocą. Filo 9X to znakomity projekt, który pozwoli Ci stworzyć niesamowite królestwo Twojej pociechy dopasowujące się absolutnie do każdego wieku. Dzięki temu, że jest ono stworzone z drewna nieprzeciętnie odnajdzie się z każdym kolorem, a także doskonale współgra z tematyką wnętrza. Łóżko Filo 9X tworzone zostało tak, żeby zapewniało maluchowi 100% bezpieczeństwa - wszyscy należycie wiemy, iż w pokoju dziecięcym łóżko to nie tylko miejsce wypoczynku, lecz także zabawy. Wiesz co jest w tym wszystkim najatrakcyjniejsze? Gdy tylko maluch zmieni upodobania i stwierdzi,pomieszczenie jest zbyt dziecinny błyskawicznie i niemal bez kosztów zmienisz całą aranżację! Kocyki, poduszki, pościel i dodatki - gotowe! Drewniane łóżko Filo 9X znamionuje się oryginalną formą - nie jest to zwykłe drewniane łózko. Korpus o niebanalnym zarysie powoduje, iż aranżacja z łóżkiem Filo 9X staje się bardzo magiczna i przytulna. Plastyczne kształty mebla powodują, iż zwraca ono na siebie uwagę i jest ozdobą całego wnętrza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.