Menu

Drewniane łóżko domek z barierką - Relix 3X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z barierką 
Opis

Dobra, ale krótka – właśnie tak można określić dziecięcą pamięć. Ale już od pierwszych dni pracuje na wysokich obrotach! Noworodek pamięta kołysanki nucone poprzez mamę, gdy był jeszcze w jej brzuszku. Miesięczny maluch rozjaśnia się na widok znajomej twarzy. Półroczny zaś zaczyna płakać już od progu łazienki, bo np. Pamięta nieudaną kąpiel. Roczne dziecko cieszy się, słysząc w telefonicznej słuchawce głos niewidzianej już od kilku tygodni babci. Choć naukowcy twierdzą, że dzieci do trzeciego roku życia cierpią na tzw. Amnezję dziecięcą i mało pamiętają z tego okresu, my wiemy, iż przyjemne chwile zapadają w pamięci na długo. Łóżko dziecięce Relix 3X marki Elior to mebel, który Twój maluszek już zawsze będzie kojarzyć z najatrakcyjniejszymi momentami!

Spełnione marzenia

Dom - to słowo od nieznacznego kojarzy się nam z rodziną, ciepłem, bezpieczeństwem i miłością. Dlatego tworząc nasze świeże łóżko Relix 3X marki Elior wykorzystaliśmy kształt domku do jego produkcji. Zawieszając kolorowe lampki, dobierając milusie poduszki i ulubioną pościel Twoje dziecko, które do tej pory czuło się bezpiecznie tylko w Twoich ramionach chętnie spróbuje samotnych nocy w swoim pokoju. Rewelacyjna barierka imitująca płotek zadba o bezpieczeństwo podczas snu. Twoje dziecko pokocha ten "znikomy" domek, który w dzień będzie wyśmienitym miejscem do zabaw, a nocą do wypoczynku i regeneracji sił. Ponieważ mebel ten został stworzony z naturalnego drewna, znakomicie zespoi się do różnych , a także stylów i wprowadzi unikatową atmosferę dzięki przepięknemu zapachowi drewna. Łóżko Relix 3X marki Elior w zarysie domku to mebel, którym zapewni zarówno chłopcu, jak i dziewczynce spektakularne wspomnienia na całe życie!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.