Menu

Drewniane łóżko dziecięce domek Olaf 90x200 - sosna

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
Opis

wnętrze dziecka to kraina niekończącej się zabawy, dlatego warto zatroszczyć się o specyficzny charakter jego wyglądu. Współczesny świat oferuje nam fantastyczne rozwiązania. firma Elior przygotowała nieszablonowe łóżko Olaf, które ukołysze Twoje dziecko do snu i stanie się miejscem genialnej zabawy.

Spełniamy dziecięce marzenia

Łóżka w kształcie domku to prawdziwy bestseller wśród dostępnych modeli. Skandynawska stylistyka podbiła serca nie tylko dzieci,również ich rodziców. Lekka drewniana kompozycja, prosta forma to komponenty składowe tego typu łóżeczek. Łóżko w profilu domku to bardzo użyteczny mebel, który stanowi równocześnie wygodne miejsce do spania, jak i kreatywne miejsce do zabawy. Dzieci uwielbiają bawić się w "domek", dlatego zakup łóżka w zarysie domku to nadzwyczajny podarek dla każdego malucha. Twoje dziecko również będzie zadowolone.

Naturalne, bezpieczne, urodziwe, designerskie

producent Elior z troski o swoich najmłodszych klientów stworzyło urocze łóżeczko w formie domku. Olaf, bo on nim mowa, skradnie serce każdego szkraba. Łóżko domek to hit ostatnich lat, które świetnie stanie na wysokości zadania w każdym wnętrzu. Naturalna lekka estetyka, ponadczasowy minimalizm, nietuzinkowa forma to zalety prezentowanego modelu. Łóżeczko Olaf to doskonałe rozwiązanie równocześnie do nieznacznego, jak i obszernego pokoju. Olaf, mimo nietuzinkowej konstrukcji nie zajmuje więcej miejsca niż każde inne łóżko. Oryginalny zarys pobudzi wyobraźnię malucha, który z łóżka może wyczarować domek dla zabawek, tajemniczą bazę, schron, czyli wszystko to na co pozwoli mu jego dziecięca kreatywność. Łóżka w zarysie domków wyglądają nowocześnie i schludnie, a ich jasne kolory wzrokowo rozszerzają pomieszczenie, w którym są umieszczone. To pomysłowa i niedościgniona dekoracja każdego dziecięcego pokoiku.

Certyfikowana jakość<

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.