Menu

Drewniane łóżko dziecięce w formie domku 12 rozmiarów - Tiffi 4X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
Opis

Budowanie w pokoju bazy z poduszek i krzeseł to już codzienny rytuał? Wszystko byłoby okej, gdyby nie to, iż stała się ona ulubionym miejscem do zasypiania. Kolejny raz szalone zabawy skończyły się cichutkim chrapaniem w ukryciu przytulnego "domku" - szkoda tylko,za każdym razem trzeba przenosić malucha do łóżka. A gdyby tak Twoja pociecha zasypiała w "bazie" na całą noc? firma Elior z myślą o miłośnikach przytulnych kryjówek stworzyła nieprzeciętne, drewniane łóżko Tiffi 4X! Poznaj "bazę" każdego doskonale urządzonego pokoju dziecięcego!

Tajniki urządzania perfekcyjnej "bazy"

Chyba nie ma dziecka, które nie bawiło się w budowanie kryjówki z krzeseł, kołder, poduszek i koców. Tez to robiłeś? Mimo posiadania skrzynek przepełnionych różnymi zabawkami ta forma zabawy za każdym razem najbardziej. Dziś jednak jest to nieco prostsze i nie zmusza do codziennego sprzątania. Dzięki marce Elior ustawisz w pokoju swej pociechy komfortowe, zdrowo wyprofilowane łóżko, a równocześnie nadzwyczajne miejsce do budowania nieszablonowej kryjówki. Łóżko w formie domku Tiffi 4X to mebel podkreślający się nie tylko oryginalnym designem, ale także najwyższą jakością. No prawidłowo, lecz jak zrobić z niego wspomnianą "bazę"? Górną część łóżka (dach) opleć światełkami zasilanymi na baterie - wyśmienicie ozdobi to mebel nadając mu ciekawego charakteru. Poukładaj na łóżku dużo miękkich, przyjemnych poduszek. Jeśli kryjówka ma być na stałe zawieś na "dachu" baldachim albo materiał o odpowiedniej wielkości, a jeśli chcesz pozostawić swojemu maluchowi przyjemność budowania jej od nowa starczy spory koc. Wiesz co jest w tym wszystkim najbłyskotliwiejsze? Gdy maluch zaśnie w trakcie zabawy w swej kryjówce nie będziesz musiał wybudzać go ze snu przenosząc na łóżko, bo już w nim będzie! Łóżko Tiffi 4X wykonane zostało z niezwykłą precyzją, a także trosceą o każdy najmniejszy szczegół tak, by spełniało Twoje wszelkie wymogi. Zabudowana forma zapewnia bezpieczeństwo choćby najmłodszym, a dzięki temu, że Tiffi 4X uniesione zostało na stabilnych nóżkach upraszcza utrzymanie czystości w pokoju. Naturalna kolorystyka łóżka sprawia,odnajdzie się o

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.