Menu

Drewniane łóżko piętrowe Dixi - 3 kolory

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
Opis

wyjątkowe królestwo Twojego dziecka!


Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, aby właśnie łóżko Twojego dziecka prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, zapewniając przy tym jakże potrzebny, zdrowy, a także bezpieczny sen. Łóżko dziecięce Dixi firmy Elior wykonane zostało w całości z naturalnego i prawdziwego drewna sosnowego. Dokładnie szlifowana powierzchnia materiału, poddana została w dodatku zabiegom poleryzacji, aby jeszcze skrupulatniej oddać gładkość naturalnego drewna. Budowa pokryta została naturalną emulsją zabezpieczającą materiał przed zarysowaniem, wilgocią oraz uszkodzeniami. W zestawie znajdują się także użyteczne szuflady wysuwane spod łóżka, a także dwa dopasowane wymiarem do łóżka materace z systemem "nano gold", które gwarantują zdrowy i bezpieczny sen Twoim dzieciom. Łóżko Dixi zostało dopracowane z trosceą o każdy detal. Ty również możesz się o tym przekonać.

Łóżka Dixi wyróżniają się nie tylko swoją bajeczną wizualizacją i formą, a także nieszablonową wygodą lecz także użyciem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego cieszą się powodzeniem wśród osób szanujących interesujące rozwiązania. Czytelna instrukcja składania mebla, zapewnia prędki i bezpieczny montaż mebla.

Poniżej podgląd przystępnych odcieni łóżek:

Najważniejsze informacje:

- Kolor: Biały, Olcha lub Sosna
- wymiary: długość: 198cm, szerokość: 85cm, wysokość: 144cm.
- Łóżko dokument jakości DSI 804.
- W komplecie znajdują się także dwa wysokiej jakości materace przypasowane do łóżka z systemem "nano gold", który gwarantuje zdrowy i bezpieczny sen dla Twojego dziecka.
- Gwarancja 10 lat (inni producenci oferują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Tylko u nas uzyskujesz całkowitą jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją).
- Materiał: Naturalne drewno sosnowe (precyzyjnie szlifowane i polerowane na obrzeżach).
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.