Menu

Drewniane łóżko piętrowe Dixi - białe

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

nieszablonowe królestwo Twojego dziecka!


Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, aby właśnie łóżko Twojego dziecka prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, zapewniając przy tym jakże niezbędny, zdrowy i bezpieczny sen. Łóżko dziecięce Dixi marki Elior wykonane zostało w całości z naturalnego i prawdziwego drewna sosnowego. Skrupulatnie szlifowana powierzchnia materiału, poddana została ponadto zabiegom poleryzacji, żeby jeszcze dokładniej oddać gładkość naturalnego drewna. Kompozycja pokryta została naturalną emulsją zabezpieczającą materiał przed zarysowaniem, wilgocią, a także uszkodzeniami. W komplecie znajdują się także poręczne szuflady wysuwane spod łóżka i dwa dobrane rozmiarem do łóżka materace z systemem "nano gold", które gwarantują zdrowy i bezpieczny sen Twoim dzieciom. Łóżko Dixi zostało dopracowane z trosceą o każdy detal. Ty również możesz się o tym przekonać.

Łóżka Dixi wyróżniają się nie tylko swoją bajeczną wizualizacją i formą, a także unikatową wygodą, lecz także zastosowaniem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego cieszą się powodzeniem wśród osób szanujących ciekawe rozwiązania. Czytelna instrukcja składania mebla, zapewnia szybki i bezpieczny montaż mebla.

Poniżej podgląd dostępnych barw łóżek (pozostałe modele znajdziesz w naszej ofercie tutaj ):

Najważniejsze dane:

- Kolor: Biały, Olcha albo Sosna
- rozmiary: długość: 198 cm, szerokość: 87 cm, wysokość: 144 cm.
- Łóżko certyfikat jakości DSI 804.
- W komplecie znajdują się także dwa wysokiej jakości materace dostosowane do łóżka z systemem "nano gold", który gwarant

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.