Menu

Drewniane łóżko piętrowe dla dzieci 90x200 - Celinda 3X

Cechy produktu

  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Wyspane dziecko to szczęśliwe dziecko.
Nic tak nie cieszy rodzica jak uśmiech jego dziecka. Radość malucha można wywołać wieloma sposobami i nie za każdym razem musi być to związane ze słodyczami. Jeżeli chcesz w optymalny sposób zadbać o komfort swego dziecka wybierz zdrowe i użyteczne rozwiązania charakteryzujące się naturalnością i bezpieczeństwem. Łóżko Celinda 3X producenta Elior to mebel, który zadba o uśmiech Twojego dziecka każdego dnia!

użyteczna organizacja przestrzeni i miejsce wielu atrakcji

Każde dziecko marzy o piętrowym łóżku,jednakże kilka nocy spędzić na jego piętrze i poznać uczucie wchodzenia po drabince do swojego azylu. Ty możesz zapewnić takie atrakcje swemu dziecku na co dzień gwarantując mu zabawę, bezpieczeństwo, komfort i najwyższy rozmiar wypoczynku. Dwa komfortowe miejsca do spania uszlachetnione o najwyższej klasy materace to miejsca, dzięki którym Twoje pociechy nabiorą energii na pokonywanie przeszkód w kolejny dzień. w pełni bezpieczna drabinka, która została wykonana w skrupulatny sposób z uwzględnieniem stosownych odstępów umożliwiających przystępne korzystanie choćby dla najmłodszych. Rama oraz zabezpieczenia ze szczebelkami sprawią, że Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie, co pozwoli mu na spokojny sen bez żadnych koszmarów. Dopełniającą zaletą mebla jest możliwość prostego demontażu dolnej barierki zabezpieczającej jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Z racji tego, że prezentowany poprzez nas model łóżka dziecięcego jest realizowany na zamówienie drabinka i barierka może być zamontowana z prawej albo lewej strony. Dodatkowo zaletą mebla, którą można użyć jest rozłączenie go w celu uzyskania dwóch łóżek parterowych. Łóżko posiada w dolnej części pojemną idostępną szufladę na kółkach, która może posłużyć jako pojemnik na pościel, poduszki, zabawki albo inne drobiazgi.

Naturalne i bezpieczne surowce

Rama produkowany jest z naturalnego i trwałego drewna sosnowego o wytrzymałości na zginanie statyczne 41-100-205 MPa. Skrupulatnie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została naturalnym impregnatem ochronnym, który broni przed zarysowaniem i przetarciem drewna. Stelaż to naturalne i wytrzymałe drewno brzozowe, które jest miękkie, niezbyt ciężkie i bezzapachowe. Jego cechą typową jest rozciągliwość, ciągliwość i giętko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.