Menu

Drewniane pojedyncze łóżko dziecięce 16 rozmiarów - Filo 5X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
Opis

Przyszedł nowy dzień. Poprzez Twoje okno w sypialni przebijają się delikatnie promienie radosnego słońca. Przecierasz zaspane oczy i wstajesz obudzić dzieci do szkoły. Poranna toaleta i do kuchni... Czas na śniadanie. Patrzysz na ukochaną córkę i myślisz "jak ten czas prędko leci". Dopiero maluch leżał w błyskotliwym wózku, a już wyrosła taka panna. "Mamo...nie sądzisz, iż mój pomieszczenie jest dziecinny?" - pyta nagle ośmiolatka. No i się zaczęło! Zaprojektuj swemu dziecku wyjątkowy wnętrze, który z łatwością dopasujesz do jego wymagań, a przy okazji nigdy już nie usłyszysz, iż jest dziecinny! Łóżko Filo 5X od niezastapionej marki Elior będzie "rosło" z Twoim dzieckiem!


Twoje dziecko wkroczyło w wiek dorastania? Nie martw się!

Wciąż zmieniający się gust, ciągłe poszukiwania nowych pasji, niezdecydowanie... To normalne, gdy dziecko inicjuje dorastać. Dziś chce być dorosłe, jutro znów jest dzieckiem. Spektakularny różowy wnętrze z łóżkiem pełnym obrazków nagle staje się brzydki i dziecinny. Właśnie dlatego marka Elior nadchodzi z pomocą. Filo 5X to wyśmienity projekt, który pozwoli Ci stworzyć niesamowite królestwo Twojej pociechy dostosowujące się absolutnie do każdego wieku. Dzięki temu, iż jest ono wyprodukowane z drewna wyśmienicie odszuka się z każdym kolorem i perfekcyjnie współgra z motywem wnętrza. Łóżko Filo 5X wytworzone zostało tak, by zapewniało maluchowi 100% bezpieczeństwa - wszyscy prawidłowo wiemy, że w pokoju dziecięcym łóżko to nie tylko miejsce wypoczynku, lecz także zabawy. Wiesz co jest w tym wszystkim najpiękniejsze? Gdy tylko maluch zmieni upodobania i stwierdzi,pokój jest zbyt dziecinny błyskawicznie i niemal bez kosztów zmienisz całą aranżację! Kocyki, poduszki, pościel i dodatki - gotowe! Drewniane łóżko Filo 5X znamionuje się oryginalną formą - nie jest to zwykłe drewniane łózko. Korpus o atrakcyjnym, ozdobnym profilu powoduje, iż aranżacja z łóżkiem Filo 5X staje się nad wyraz magiczna i przytulna. Plastyczne kształty mebla powodują, iż zwraca ono na siebie uwagę i jest ozdobą całego wnętrza.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.