Menu

Dziecięce łóżko piętrowe z zieloną szufladą 80x190 - Elize 2X

Cechy produktu

  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z szufladą 

Opis

Marzysz o znacznej rodzinie, ale nie wiesz jak odpowiednio zorganizować przestrzeń dla każdego z jej członków? by Twoi bliscy czuli się komfortowo i przytulnie warto zapewnić im właściwe warunki uwzględniając w nich wygodę i wypoczynek, tak bardzo konieczne do regeneracji organizmu i nabrania energii na kolejne dni. Nawet przy śladowej ilości miejsca jest to osiągalne dzięki meblom producenta Elior takim jak piętrowe łóżko dziecięce Elize 2X. Bo wyspane dzieci, to wypoczęci rodzice!

Jeden mebel a tyle funkcji i zalet

Widziałeś już niemało łóżek dziecięcych i nie potrafisz zdecydować się na mocny model, który spełni wymogi Twoich maluchów? Obok tego mebla nie przejdziesz obojętnie! Biała rama łóżka to projekt charakteryzujący się subtelnością i oryginalnym, przychylnym designem. Prezentowany przez nas model łóżka to trzyosobowe łóżko piętrowe, które można poddać modyfikacji. Otóż w razie zapotrzebowania istnieje możliwość rozłączenia łóżek, a szuflada może posłużyć jako pojemnik na pościel albo zabawki. Mebel ten jest w całości bezpieczny, nie tylko dlatego, iż jest on zabezpieczony antyalergicznymi lakierami wodnymi,ponadto dzięki drewnianym barierkom i drabince. W takich warunkach Twoje maluchy niewątpliwie poczują się wygodnie i komfortowo. Dzieci śpiąc razem w jednym pomieszczeniu, będą spędzać więcej czasu razem co może pozytywnie wpłynąć na polepszenie ich relacji, wspólne rozmowy i zabawy. Łóżko o takich cechach wizualnych i poręcznych to strzał w dziesiątkę. Genialnie wyszuka się w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu skandynawskim, progresywnym i klasycznym.

Najwyższej jakości minimalistycznce

Rama wytwarzany jest z naturalnego i trwałego drewna sosnowego o wytrzymałości na zginanie statyczne 41-100-205 MPa. Precyzyjnie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została naturalnym impregnatem ochronnym, który chroni przed zarysowaniem oraz przetarciem drewna. Stelaż to naturalne i wytrzymałe drewno brzozowe, które jest miękkie, niezbyt ciężkie i bezzapachowe. Jego cechą typową jest rozciągliwość, ciągliwość i giętkość. Włókna na ogół przebiegają tutaj faliście, są gęste i równomiernie rozłożone. Przykładowo przeciętna odporność na ściskanie wynosi ok. 51 MPa, a twardość wg Janki na przekroju poprzecznym 49 MPa. Atutem drewna brzozoweg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.