Menu

Jasnoszara drewniana kołyska dziecięca - Tulis

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj kołyska 
Opis
"Konik - z drzewa koń na biegunach
Zwykła zabawka śladowa huśtawka
A rozkołysze rozbawi..."

Pamiętasz czas beztroskiego dzieciństwa, gdy bujałeś się na koniku czy huśtawce z ogromną radością? Żadna zabawa nie dawała tyle szczęścia! Dzięki nieprzeciętnej marce Elior możesz dzisiaj podarować tę radość swojemu dziecku, ustawiając w jego pokoju nadzwyczajną, nowoczesną kołyskę Tulis w kolorze jasnoszarym. Dzięki niej zabawa, krótka drzemka czy zwyczajny odpoczynek przyniesie niezapomniane chwile i uśmiech "od ucha do ucha"! Poznaj Tulis w kolorze jasnoszarym!

Bezpiecznie, zdrowo, przytulnie

Kołysanie uspokaja, bawi i głównie wpływa na rozwój naszych pociech, nie tylko intelektualny, ale także fizyczny - rozwija motorykę. Każde dziecko lubi być bujane - w końcu przez 9 miesięcy swojego życia nieustannie kołysało się w brzuchu mamy. A skoro uspokajało je to przed urodzeniem, działa także po przyjściu na świat. Jednak nie tylko o spokój w tym wszystkim chodzi. Kołysanie pozytywnie wpływa na rozwój równowagi, a także nieprzeciętnie stymuluje mózg, co w przyszłości przekłada się na łatwiejsze opanowanie wielu umiejętności i produktywniejszy przebieg cyklu uczenia się. Kołyska Tulis to postępowa odpowiedź na potrzebę bujania i wypoczynku. Ponieważ dla dzieci ważna jest także drzemka w ciągu dnia, a nie każdy maluch się na nią godzi Tulis jest wspaniałym rozwiązaniem do zmobilizowania najmłodszych. To genialne miejsce zabawy, leżakowania i cudownych chwil beztroski, a ponadto stylowa ozdoba dziecięcego królestwa! Jasnoszare, mięciutkie siedzisko przyjemnie otula ciało, a gładkie drewniane płozy jednostajnie utrzymują całość. Podaruj swemu dziecku bezpieczeństwo i prawdziwą radość - podaruj mu Tulis!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.