Menu

Karmelowa drewniana kołyska dziecięca - Tulis

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj kołyska 

Opis

"Konik - z drzewa koń na biegunach
Zwykła zabawka drobna huśtawka
A rozkołysze rozbawi..."

Pamiętasz czas beztroskiego dzieciństwa, gdy bujałeś się na koniku czy huśtawce z ogromną radością? Żadna zabawa nie dawała tyle szczęścia! Dzięki nieprzeciętnej marce Elior możesz teraz podarować tę radość swemu dziecku, ustawiając w jego pokoju wyśmienitą, innowacyjną kołyskę Tulis w odcieniu jasnoszarym. Dzięki niej zabawa, krótka drzemka czy zwyczajny odpoczynek przyniesie niezapomniane chwile i uśmiech "od ucha do ucha"! Poznaj Tulis w kolorze karmelowym!

Bezpiecznie, zdrowo, przytulnie

Kołysanie uspokaja, bawi i typowo wpływa na rozwój naszych pociech, nie tylko intelektualny, lecz także fizyczny - rozwija motorykę. Każde dziecko lubi być bujane - w końcu poprzez 9 miesięcy swojego życia nieustannie kołysało się w brzuchu mamy. A skoro uspokajało je to przed urodzeniem, działa także po przyjściu na świat. Jednak nie tylko o spokój w tym wszystkim chodzi. Kołysanie pozytywnie wpływa na rozwój równowagi oraz idealnie stymuluje mózg, co w przyszłości przekłada się na łatwiejsze opanowanie wielu umiejętności i wydajniejszy przebieg procesu uczenia się. Kołyska Tulis to postępowa odpowiedź na potrzebę bujania i wypoczynku. Ponieważ dla dzieci ważna jest także drzemka w ciągu dnia, a nie każdy maluch się na nią godzi Tulis jest znakomitym rozwiązaniem do zmobilizowania najmłodszych. To rewelacyjne miejsce zabawy, leżakowania i cudownych chwil beztroski, a w dodatku stylowa ozdoba dziecięcego królestwa! Karmelowe, mięciutkie siedzisko przyjemnie otula ciało, a gładkie drewniane płozy jednostajnie utrzymują całość. Podaruj swemu dziecku bezpieczeństwo i prawdziwą radość - podaruj mu Tulis!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.