Menu

Łóżko auto Racer

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Bajeczne królestwo Twojego dziecka!

Łóżko to nieszablonowy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, żeby właśnie łóżko Twojego dziecka prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, gwarantując przy tym jakże niezbędny, zdrowy i bezpieczny sen!

Łóżko dziecięce Racer marki Elior produkowane w formie auta sportowego, przeniesie Twojego chłopca w magiczne i bohaterskie chwilę najatrakcyjniejszych baśni! Mebel tworzony został w pełni z naturalnej płyty laminowanej, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. podkreśla się nie tylko swoją oryginalną formą lecz także zastosowaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego zadowala się on powodzeniem wśród osób lubiących atrakcyjne rozwiązania. Użyta do produkcji łóżka płyta meblowa, posiada także specjalne włókna ułożone różnkokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Designerska budowa mebla wyprodukowana została ze specjalnej płyty komórkowej, której główną zaletą jest redukcja ciężaru bez utraty stabilności oraz innych funkcji konstrukcyjnych. Zaokrąglone dla bezpieczeństwa dziecka krawędzie mebla, zostały ponadto pokryte rozciągliwą okleiną PCSV z myślą o bezpiecznym i komfortowym stosowaniu mebla poprzez najmłodszych.

Wraz z łóżkiem otrzymuje gratis dostosowany do mebla, fachowy materac firmy Profeos, produkowany z najwyższej jakości pianki poliuretanowej o podwyższonej wytrzymałości, wraz z naturalnym wkładem kokosowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.