Menu

Łóżko dla dziewczynki Delis

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Łóżko to wyjątkowy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, by właśnie łóżko Twojego dziecka prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, gwarantując przy tym jakże niezbędny, zdrowy i bezpieczny sen!

Łóżeczko dziecięce Delis marki Elior produkowane z tematyką bajkowych wróżek (happy fairy), przeniesie Twoją księżniczkę w magiczne i beztroskie chwilę najbłyskotliwiejszych baśni! Mebel tworzony został w pełni z naturalnej płyty laminowanej, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Wyróżnia się nie tylko swoją unikalną formą ale także użyciem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego raduje się on powodzeniem wśród osób ceniących interesujące rozwiązania. Użyta do produkcji łóżka płyta meblowa, posiada także specjalne włókna ułożone różnkokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Designerska konstrukcja mebla wykonana została ze specjalnej płyty komórkowej, której główną zaletą jest redukcja ciężaru bez utraty stabilności, a także innych funkcji konstrukcyjnych. Zaokrąglone dla bezpieczeństwa dziecka krawędzie mebla, zostały ponadto pokryte sprężystą okleiną PVDC z myślą o bezpiecznym i komfortowym stosowaniu mebla przez najmłodszych.

Wraz z łóżkiem uzyskuje gratis dopasowany do mebla, profesjonalny materac firmy Profeos, produkowany z najwyższej jakości pianki poliuretanowej o podwyższonej wytrzymałości, wraz z naturalnym wkładem kokosowym. Pianka ta nie odkształca się, dzięki temu jest on wyjątkowo komfortowy i zapewnia Twojemu Dziecku wysoki komfort snu. Dodatkowy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.