Menu

Łóżko drewniane Iverin 160x200 - 7 kolorów

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis


nadzwyczajny świat dziecka to głównie świat bezpieczny i przychylny. Jesteśmy przekonani, że Ty drogi rodzicu wkładasz dużo wysiłku i zaangażowania, żeby taki właśnie był. firma Elior wierzy, że bezpieczne i przychylne łóżko Twojego dziecka to fragment świetnego świata, który jesteśmy w stanie razem wykreować. Łóżko Iverin, które chcemy Ci zaoferować jest godne, aby zaistnieć w sypialni Twojej pociechy. Ci potrzeba dowodów? Zapraszamy...Oto ono – wspaniałe łóżko dziecięce Iverin.

W ofercie posiadamy także łóżka Iverin o rozmiarach:

  • wymiary pod materac 80x200: wys: 58cm, szer: 87cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 90x200: wys: 58cm, szer: 97cm, dł: 205cm
  • wymiary pod materac 120x200: wys: 58cm, szer: 127cm, dł: 205cm
  • wymiary pod materac 140x200: wys: 58cm, szer: 147cm, dł: 205cm
  • rozmiary pod materac 180x200: wys: 58cm, szer: 187cm, dł: 205cm

minimalna strefa spektakularna
Czy wiedza z zakresu aranżacji wnętrz i stylów wnętrzarskich jest nieodzowna, aby potrafić zauważyć i docenić mebel z klasą? Niekoniecznie. Dzieci intuicyjnie postrzegają piękno, jak również czują się szczęśliwsze w otoczeniu spektakularnych przedmiotów. Łóżko Iverin w swojej łagodnej, prostej formie będzie meblem świetnym dla Twojej pociechy. Jego nieśmiertelny styl świetnie wkomponuje się w aranżacje minimalistyczne, skandynawskie, progresywne, modernistyczne, nowojorskie, japońskie, czy futurystyczne. Nawet bohaterowie z dziecięcych bajek będą zachwyceni mogąc czasem „ powalczyć" na tak wyjątkowym łóżku. Inwestycja w łóżko Iverin to pieniądze naprawdę rozsądnie ulokowane. Ten wysoki jakościowo, polski mebel jest w stanie przetrwać naprawdę długi czas, zachowując swoje atuty: piękno, wygodę, dokładne i bezpieczne wykończenia, oraz solidność.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.