Menu

Łóżko dziecięce domek z barierką ochronną - Dambo

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z barierką 
Opis

Korsykański: casa, Chorwacki: dom, Duński: hjem, Holenderski: huis, Estoński: kodu, Fiński: koti, Francuski: domicile... Niemało słów jedno znaczenie: DOM - przystosowane przez człowieka pod względem konstrukcyjnym i użytkowym miejsce, przeznaczone do celów mieszkalnych. Tak brzmi regułka z Wikipedii,prawidłowo wszyscy wiemy, iż dla każdego znaczy co innego. Jedno jest pewne niezależnie od narodowości, każdemu dziecku kojarzy się z ciepłem, bezpieczeństwem i miłością. Dlatego nasi specjaliści stworzyli Dambo - łóżko na zarys domu, w którym Twoje dziecko poczucie miły spokój przed snem!

Cały świat maluszka

Łóżko Dambo firmy Elior to mebel, który pokochają jednocześnie dzieci jak i rodzice. Niewiele znacząca odległość materaca od podłogi oraz wykorzystanie barierki ochronnej w kształcie płotu to pewność,choćby najmniejszy szkrab będzie bezpieczny w trakcie snu. Kiedy tylko zechce wstać do łazienki czy po picie, nie będzie już wołać rodziców - starczy, że siądzie na łóżku a nóżkami dotknie dywanu. Bajeczny zarys domku zapewni nieprzeciętną zabawę w ciągu dnia a wieczorem, kiedy załączysz kolorowe lampki, przeniesie maluszka w świat kolorowych snów. Drewniane łóżko Dambo firmy Elior genialnie stanie na wysokości zadania w pokoju chłopca, jak i dziewczynki!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.