Menu

Łóżko dziecięce z materacem Nolia 2X 80x140 - białe

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z materacem 

Opis

Twoja pociecha wyrosła z kołyski a Ty stoisz przed skomplikowanym wyborem odpowiedniego łóżka dla swego dziecka? producent Elior z troski o wszystkich swoich klientów przygotowała unikatową kolekcję mebli sypialnianych Nolia. Wspólnie z dzieckiem wybieraj spomiędzy bogatej oferty wymiarów i ciekawych propozycji kolorystycznych łóżka.

Nolia, łóżko które skradnie serce Twojego maluszka

Dziecięce łóżko Nolia powstało z myślą o najmłodszych fanach dobrego designu. Kreatywni projektanci firmy Elior stworzyli łóżko, które uwydatnia się spośród przystępnych na rynku łóżek. Nolia firmy Elior to synonim komfortu, bezpiecznego używania i nietuzinkowego wyglądu. Rodzicu, jeżeli chcesz stworzyć dziecięcy pomieszczenie pełen radości, pastelowych kolorów, o nietuzinkowej estetyce to zainwestuj w unikatowe łóżko Nolia.

Dlaczego łóżko marki Elior?

Meble producenta Elior to najwyższej jakości produkty, które olśniewają nie tylko nieprzemijalną stylistyką, ale także najwyższą jakością materiałów, z których zostały stworzone. Prezentowane łóżko Nolia to dzieło najzdolniejszych projektantów marki Elior. Łóżko Nolia 2X to mebel jednostajny, wytrzymały i wykonany z bezpiecznych surowców. Korpus łóżka został wyprodukowany z wysokogatunkowej płyty meblowej laminowanej o grubości aż 18 mm, klasie higieny E1 i podwyższonej gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. urodziwe fronty to mocna płyta MDF, lakierowana farbami naturalnymi i ponadto ozdobiona słodkimi serduszkami. Wszystko to sprawia, iż mebel atrakcyjnie się demonstruje, a do tego jest niesłychanie niepodatny na zarysowania i wszystkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Na Twoją szczególną uwagę zasługuje fakt, że w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w czystości. W dodatku zapewniamy Cię, iż w procesie produkcji mebla zastosowaliśmy materiały organiczne i atestowane, które spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Łóżko Nolia 2X to bezpieczny mebel nawet dla najmłodszego dziecka. Zaokrąglone krawędzie i ruchoma barierka o długości 105 cm zatroszczą o się o bezpieczny sen czy zabawę każdego niepokaźnego śpiocha. Na dodatek

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.