Menu

Łóżko dziecięce z materacem Nolia 3X 80x160 - szare

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z materacem 

Opis

Twoja pociecha wyrosła z kołyski a Ty stoisz przed nieprzystępnym wyborem odpowiedniego łóżka dla swojego dziecka? firma Elior z troski o wszelkich swoich klientów przygotowała wyjątkową linię mebli sypialnianych Nolia. Wspólnie z dzieckiem wybieraj spomiędzy bogatej oferty wymiarów i interesujących propozycji kolorystycznych łóżka.

Nolia, łóżko które skradnie serce Twojego maluszka

Dziecięce łóżko Nolia powstało z myślą o najmłodszych fanach korzystnego designu. Kreatywni projektanci firmy Elior stworzyli łóżko, które podkreśla się spośród dostępnych na rynku łóżek. Nolia producenta Elior to synonim komfortu, bezpiecznego używania i nietuzinkowego wyglądu. Rodzicu, jeżeli chcesz stworzyć dziecięcy wnętrze pełen radości, pastelowych odcieni, o nietuzinkowej estetyce to zainwestuj w wyjątkowe łóżko Nolia.

Dlaczego łóżko firmy Elior?

Meble marki Elior to najwyższej jakości produkty, które olśniewają nie tylko nieśmiertelną stylistyką, ale także najwyższą jakością materiałów, z których zostały wytwarzane. Prezentowane łóżko Nolia to dzieło najzdolniejszych projektantów firmy Elior. Łóżko Nolia 3X to mebel zrównoważony, wytrzymały i wytworzony z bezpiecznych surowców. Korpus łóżka został produkowany z wysokojakościowej płyty meblowej laminowanej o grubości aż 18 mm, klasie higieny E1 i podwyższonej gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. przeurocze fronty to mocna płyta MDF, lakierowana farbami naturalnymi i dodatkowo zdobiona słodkimi serduszkami. Wszystko to powoduje, że mebel pięknie się pokazuje, a do tego jest niezwykle niepodatny na zarysowania i wszystkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Na Twoją szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w czystości. Ponadto zapewniamy Cię, że w procesie produkcji mebla zastosowaliśmy materiały organiczne i atestowane, które spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Łóżko Nolia 3X to bezpieczny mebel choćby dla najmłodszego dziecka. Zaokrąglone krawędzie i ruchoma barierka o długości 105 cm zatroszczą o się o bezpieczny sen czy zabawę każdego nieznacznego śpiocha. Dodatkowo łóżko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.