Menu

Łóżko podwójne rozsuwane Legis

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

unikatowe królestwo Twojego dziecka!


Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, by właśnie łóżko Twojego dziecka prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, zapewniając przy tym jakże potrzebny, zdrowy i bezpieczny sen. Łóżko Legis producenta Elior produkowane zostało całkowicie z naturalnego i prawdziwego drewna sosnowego. Precyzyjnie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została naturalnym impregnatem ochronnym, który chroni przed zarysowaniem, a także przetarciem drewna. Emulsje ochronne marki Elior produkowane na bazie wody są całkowicie wolne od formaldehydu, dzięki temu cechują się neutralnym zapachem. Nie zawierają substancji, które w trakcie stosowania mebli mogą się ulatniać, ani innych krzywdzących związków chemicznych. Dzięki czemu są korzystnie tolerowane poprzez alergików, a także osoby wrażliwe i co najważniejsze - mają neutralny wpływ na zdrowie Twojego dziecka w przeciwieństwie do innych produktów konkurencji.

Materace do łóżka Legis o rozmiarach 90x200 cm, odszukasz w naszej ofercie tutaj. Zamawiając produkty razem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce.

Łóżko Legis wyróżnia się nie tylko swoją bajeczną formą i unikatową wygodą ale także użyciem materiałów najlepszej jakości. To dlatego cieszą się powodzeniem wśród osób szanujących atrakcyjne rozwiązania. Czytelna instrukcja składania mebla, zagwarantuje prędki i bezpieczny montaż łóżka.

Najważniejsze informacje:

- Kolor: Naturalna sosna.
- rozmiary: długość: 209cm, szerokość: 96cm, wysokość: 65cm.
- Łóżko dokument jakości DSI 804.
- rozmiar materaca dla łóżka: 90x200cm. Materace do łóżka Legis odszukasz w naszej ofercie tutaj. Zamawiając produkty razem, oszczędzasz na wspóln

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.