Menu

Łóżko sosnowe Hevea Orient

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Łóżko produkowane z litego drewna sosnowego, zrobione z niezwykłą skrupulatnością o każdy szczegół. Najwyższej jakości drewno ma wpływ na masywną i nieśmiertelną konstrukcje, która perfekcyjnie zbrata się do każdego wnętrza a tradycyjny wzór i szeroka gama bejc i lakierów nawet najmocniej wymagającego konsumenta.
BUDOWA: Łóżko Orient - prosty, progresywny design. Łóżko masywne, wyjątkowo konkretne i wytrzymałe. Łóżko wytworzone jest całkowicie z litego drewna. Rama łóżka stworzona jest z drewna klejonego o grubości 4 cm, system konstrukcji dłużyc oparty na konstrukcji z kątownika blachowego niemieckiej firmy Häfele, jak dodatkowo środkowa listwa wzmocniona dwoma dodatkowymi nogami wywołują, że łóżko jest stanowczo stabilne i wytrzymałe. Do tego modelu łóżka od wymiaru 120x200 dodajemy 2 dodatkowe wsporniki (nogi) wzmacniające, które zapewniają 100% stabilność łóżka. Do wyboru naturalny kolor drewna – lakier bezbarwny albo wybarwienia woskami i bejcami. Wszystkie odcienie zachowują i podkreślają naturalny rysunek słojów drewna.
zastosowanie: Waga użytkownika bez ograniczeń. W cenie łóżka stelaż prosty 23-szczebelkowy. Do łóżka zalecany stelaż Comfort, a także materace: Comfort Royal, Rehabox Visco.
UWAGI: rozmiary zewnętrzne: wysokość całkowita 58 cm /wysokość zagłówka/ wysokość od ziemi do dna łóżka /ze stelażem/: 24 cm, szer. Zewn.: + 8,5 cm, dł. Zewn.: + 8 cm Głebokość ramy łóżka po stronie asygnowanej na materac – 16 cm. Łóżko dostarczane w 3-4 paczkach do samodzielnego, prostego konstrukcji. Czas konstrukcji około 15 minut. Do wyboru 11 wybarwień lakierami wodnymi, a także woskami:
Realizacja do 30 dni roboczych. GWARANCJA: 2 lata na towar
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.