Menu

Łóżko sosnowe Hevea Prestige

Cechy produktu
  • Producent Hevea 
  • Rodzaj łóżko 
Opis
Łóżko sosnowe wyprodukowane z niezwykłą trosceą o każdy szczegół, nadaje się świetnie do każdego wnętrza a konwencjonalny wzór jak na dodatek szeroka gama bejc i lakierów nawet najszczególniej wymagającego konsumenta.
BUDOWA: Łóżko Prestige wytwarzane jest z myślą o klientach poszukujących mebli o wyszukanych wzorach, inspirujących do tworzenia oryginalnych wnętrz. Łóżko Prestige jest niezwykle masywne, a jego konwencjonalność sprawia, iż ma charakter nieśmiertelny. Łóżko stworzone z litego drewna. Rama łóżka produkowana jest z drewna klejonego o grubości 4 cm, system montażu dłużyc oparty na konstrukcji z kątownika blachowego niemieckiej marki Häfele, jak w dodatku środkowa listwa wzmocniona dwoma dodatkowymi nogami wywołują, iż łóżko jest niezwykle stabilne i wytrzymałe. Łóżko może być wyposażone w szufladę dostępną w naszej ofercie. Do tego modelu łóżka od rozmiaru 120x200 dodajemy 2 dodatkowe wsporniki (nogi) wzmacniające, które zapewniają 100% stabilność łóżka. Do wyboru naturalny kolor drewna – lakier bezbarwny lub wybarwienia woskami i bejcami. Wszystkie kolory zachowują i podkreślają naturalny rysunek słojów drewna.
użycie: Waga użytkownika bez ograniczeń. W cenie łóżka stelaż prosty 23-szczebelkowy. Do łóżka zalecany stelaż Prestige i materace: Body Comfort, Comfort Prestige.
UWAGI: wymiary zewnętrzne: wysokość pełna 76 cm /wysokość zagłówka/, wysokość zanóżka: 51 cm, wysokość od ziemi do dna łóżka /ze stelażem/: 24 cm, szer. Zewn.: rozmiar łóżka + 14,5 cm, dł. Zewn.: rozmiar + 8 cm. Głebokość ramy łóżka po stronie przeznaczonej na materac – 14 cm. Łóżko dostarczane w 3-4 paczkach do samodzielnego, prostego konstrukcji. Czas konstrukcji około 15 minut. Do wyboru 11 wybarwień lakierami wodnymi oraz woskami:

Realizacja do 30 dni roboczych.
GWARANCJA: 2 lata na artykuł
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.