Menu

Łóżko sosnowe Hevea Prowansja

Cechy produktu

  • Producent Hevea 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

styl francuski od lat zadowala się ogromną popularnością, ze względu na przytulny klimat jaki tworzą w pomieszczeniu. Prowensalskie meble są kształtne, stylowe, lekkie o eliptycznych, zaokrąglonych kształtach, stylizowane na XVII- i XVIII. Części kolorowe łączy się z konwencjonalnymi blatami z drewna w kolorach natury. Sypialnia prowansja, pomoże w zaaranżowaniu wspaniałego, klimatycznego wnętrza. Łóżko produkowane z litego sosnowego drewna, z niezwykłą dbałością o każdy i najwyższej jakości drewno doskonale złączy się do każdego pomieszczenia.
BUDOWA: Rama łóżka wykonana jest z drewna sosnowego o grubości około 2,5 cm, system montażu dłużyc prosty i jednostajny, jak także środkowa listwa wzmocniona dwoma dodatkowymi nogami powodują, że łóżko jest optymalnie zrównoważone i wytrzymałe. Do tego modelu łóżka od wymiaru 120x200 dodajemy 2 uzupełniające wsporniki (nogi) wzmacniające, które zapewniają 100% stabilność łóżka. Do wyboru naturalny odcień drewna – lakier bezbarwny, farba kryjąca biała (nad wyraz rekomendowana do tego modelu) lub wybarwienia woskami i bejcami z zachowaniem naturalnych słojów drewna.
użycie: Waga użytkownika bez ograniczeń. W cenie łóżka stelaż prosty 23-szczebelkowy. Do łóżka zalecany stelaż i materace: Family Medicare Plus, Rehabox, Fitness Visco.
UWAGI: wymiary zewnętrzne: wysokość pełna 80 cm /wysokość zagłówka/ i 64 cm /wys. Zanóżka/ wysokość od ziemi do dna łóżka /ze stelażem/: 23 cm, szer. Zewn.: wymiar + 10 cm, dł. Zewn.: rozmiar + 11 cm Głebokość ramy łóżka po stronie przeznaczonej na materac – 9 cm. Łóżko dostarczane w 3-4 paczkach do samodzielnego, prostego montażu. Czas konstrukcji około 25 minut. Do wyboru 12 wybarwień lakierami wodnymi, białą kryjącą farbą, a także woskami:

Realizacja do 30 dni roboczych. GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.