Menu

Pojedyncze łóżko dąb sonoma 90x200 - Hermiona

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Wiesz, że okres dorastania zespaja się z dużą zmiennością? I jednak jako rodzic czujesz,niejednokrotnie jest to uporczywe to wiesz, iż taka jest kolej rzeczy. Dziecko eksplorując otoczenie kształtuje własne poglądy, poznaje świat i samego siebie. Dzieci lubią także zmiany w swoim najbliższym otoczeniu, czyli pokoju. Nie jesteś w stanie przeorganizować kilka razy w roku całego wyglądu, ale możesz kupić klasyczne meble, do których dobierzesz różne, interesujące dodatki. Twórz uniwersalną podstawę wyglądu pokoju Twojej pociechy z łóżkiem Hermiona producenta Elior.

klasyczny projekt pasujący do każdej aranżacji

Dzieci po całym dniu poszukiwania atrakcji zasługują na porządny wypoczynek. Dlatego prezentowany przez nas model łóżka to rewelacyjny towar dla każdego dziecka, równocześnie młodszego jak i starszego. Klasyczna wersja ponadprzeciętnego wypoczynku to zasługa prostego, typowego projektu będącego połączeniem komponentów ramy produkowanej z płyty meblowej. Subtelna i delikatna kolorystyka to mocne strony mebla, dzięki którym wpasuje się on w każdy wygląd. Stosowna wysokość mebla pozwoli Ci na zastosowanie przestrzeni pod łóżkiem. Dzięki takiej zalecie będziesz mógł schować rzeczy, które na co dzień nie są tak stosowane. Poprawna organizacja przestrzeni sprawi,wnętrze stanie się przestronny i wykonany do zabawy! Łóżko o takich cechach prosto złączysz do pokoju gościnnego, dziecięcego albo młodzieżowego. Z pewnością wpasuje się w pomieszczenia zaaranżowane w stylu klasycznym, postępowym i surowym.

Naturalnie i bezpiecznie

właściwości łóżka jakie interesują przyszłego użytkownika to z reguły wygoda, komfort i odporność. Dlatego projektując prezentowany poprzez nas mebel kierowaliśmy się właśnie takimi wytycznymi. W celu zapewnienia Ci pożądanych walorów do stworzenia ramy wykorzystaliśmy naturalną płyt meblową zbudowaną z włókien drzewnych i związków ekologicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. na dodatek płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu powiększenia jej trwałości. Stelaż to naturalne i wytrzymałe drewno brzozowe, które jest miękkie, niezbyt ciężkie i bezzapachowe. Jego cechą typową jest elas

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.