Menu

Skandynawskie łóżko domek z barierką - Torux

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z barierką 
Opis

Czasy się zmieniają - zabawy dzieci też. Kiedyś szczytem radości był szałas zbudowany w lesie przy domu albo namiot ze starego prześcieradła w salonie. Dzisiaj maluchy mają PlayStation, telefony komórkowe, laptopy i inne nowinki XXI wieku. Takie cudowne gry jak podchody, ciuciubabka czy Baba Jaga patrzy idą w zapomnienie, a przecież to wspomnienia na całe życie... Jednak jest światełko w tunelu - zabawa w domek! Niezależnie od wieku, każde dziecko lubi od podstaw generować domek z koców, poduszek czy klocków. Dlatego nasi specjaliście wyszli z propozycją łóżka dziecięcego Torux firmy Elior w kształcie domu z płotem! Zabawa w ciągu dnia, a nocą bezpieczny i miły wypoczynek.

Dziecięcy świat

Patrząc na nieznaczne dzieci śmiało można powiedzieć,mają bogatą wyobraźnię. Potrafią godzinami bawić się lalkami albo samochodzikami, wymyślając dla nich historie, wytwarzając domki... Generalnie nieźle przy tym bałaganiąc! Z naszym łóżkiem Torux firmy Elior cały świat zabawek i wygłupów przeniesie się do pokoju dziecięcego, a Ty zyskasz upragnioną przestrzeń w salonie. W ciągu dnia ten mebel będzie stanowić centrum dziecięcej rozrywki, a wieczorem zamieni się w przytulną ostoję wyciszenia i snu. Drewniane łóżko Torux to mebel, który pokochają równocześnie chłopcy, jak i dziewczynki a jego bajeczny design znakomicie wpasuje się do każdego wyposażenia w pokoju dziecięcym.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.