Menu

Sosnowe łóżko domek do pokoju dziecięcego 80x160 - Bambino

Cechy produktu

  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Odkrywanie świata to nielada wyzwanie. Dlatego po całym dniu Twoje dziecko zasługuje na najwyższy poziom komfortu i wypoczynku. Zapewnij mu warunki do tego by bez przeszkód mogło podziwiać otaczające je piękno i kształtować swoje wartości. Aby było gotowe do działania potrzebuje snu, dzięki któremu nabierze koniecznej energii. na pewno pomoże mu w tym szczególnie wygodne i designerskie łóżko Bambino firmy Elior.

2 w 1 - dziecięce królestwo i spokój dla rodzica

Łóżko dziecięce - korzyść dodatkowo dla rodziców. Oryginalny projekt łóżka sprawi, że Twoja pociecha nie będzie mogła wyjść z podziwu. Zabawa w dom nabierze zupełnie nowego rozmiaru, a uśmiech z twarzy maleństwa długo nie zniknie. Dziecko pochłonięte zabawą w designerskim otoczeniu bez wątpienia nie będzie chciało go opuszczać, dzięki czemu rodzice znajdą dla siebie chwilę relaksu. Model łóżeczka Bambino charakteryzuje się delikatną, błogą kolorystyką pasującą do pokoju chłopca jak i w dodatku dziewczynki. Mebel został wyposażony w poręczną szufladę, która pozwoli Ci na schowanie pościeli w celu uniknięcia jej zakurzenia albo zabrudzenia w ciągu dnia. Wytrzymała na ciężar szuflada produkowana z potężnych tworzyw pozwoli Ci na ułożenie w niej także zabawek lub innych podręcznych rzeczy. Taki element umeblowania niewątpliwie nieprzeciętnie sprawdzi się w pomieszczeniu zaaranzowanym w stylu postępowym, skandynawskim, bezkompromisowym, a także konwencjonalnym.

Naturalne i bezpieczne bezkompromisowce

Rama wytworzony jest z naturalnego i trwałego drewna sosnowego o wytrzymałości na zginanie statyczne 41-100-205 MPa. Dokładnie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została naturalnym impregnatem ochronnym, który chroni przed zarysowaniem, a także przetarciem drewna. Stelaż to naturalne i wytrzymałe drewno brzozowe, które jest miękkie, niezbyt ciężkie i bezzapachowe. Jego cechą charakterystyczną jest elastyczność, ciągliwość i giętkość. Włókna głównie przebiegają tutaj faliście, są gęste i równomiernie rozłożone. Przykładowo przeciętna solidność na ściskanie wynosi ok. 51 MPa, a twardość wg Janki na przekroju poprzecznym 49 MPa. Atutem drewna brzozowego jest wysoka odporność na zginanie 147 MPa i wysoka rozciągliwość- typowy dla tego drewna moduł elastyczności wynosi aż 16,5 GPa. Zaletą drewna brzozowego jest najczęściej jego charakterystyczny odcień oraz podatność na obróbkę mechaniczną. Materac wy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.