Menu

Szare łóżeczko drewniane dla dziecka 80x160 - Bambino

Cechy produktu

  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 

Opis

Odkrywanie świata to nielada wyzwanie. Dlatego po całym dniu Twoje dziecko zasługuje na najwyższy poziom komfortu i wypoczynku. Zapewnij mu warunki do tego by bez przeszkód mogło podziwiać otaczające je piękno i kształtować swoje wartości. By było gotowe do działania potrzebuje snu, dzięki któremu nabierze koniecznej energii. z całą pewnością pomoże mu w tym bardzo wygodne i designerskie łóżko Bambino producenta Elior.

2 w 1 - dziecięce królestwo i spokój dla rodzica

Łóżko dziecięce - korzyść w dodatku dla rodziców. Oryginalny projekt łóżka sprawi, iż Twoja pociecha nie będzie mogła wyjść z podziwu. Zabawa w dom nabierze zupełnie nowego wymiaru, a uśmiech z twarzy maleństwa długo nie zniknie. Dziecko pochłonięte zabawą w designerskim otoczeniu z pewnością nie będzie chciało go opuszczać, dzięki czemu rodzice znajdą dla siebie chwilę relaksu. Model łóżeczka Bambino cechuje się delikatną, błogą kolorystyką pasującą do pokoju chłopca jak i dodatkowo dziewczynki. Mebel został zaopatrzony w praktyczną szufladę, która pozwoli Ci na schowanie pościeli w celu uniknięcia jej zakurzenia lub zabrudzenia w ciągu dnia. Niepodatna na ciężar szuflada tworzona z konkretnych tworzyw pozwoli Ci na ułożenie w niej także zabawek lub innych podręcznych rzeczy. Taki element umeblowania niewątpliwie znakomicie stanie na wysokości zadania w pomieszczeniu zaaranzowanym w stylu postępowym, skandynawskim, bezkompromisowym oraz klasycznym.

Naturalne i bezpieczne bezkompromisowce

Rama tworzony jest z naturalnego i trwałego drewna sosnowego o wytrzymałości na zginanie statyczne 41-100-205 MPa. Skrupulatnie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została naturalnym impregnatem ochronnym, który broni przed zarysowaniem i przetarciem drewna. Stelaż to naturalne i wytrzymałe drewno brzozowe, które jest miękkie, niezbyt ciężkie i bezzapachowe. Jego cechą typową jest elastyczność, ciągliwość i giętkość. Włókna typowo przebiegają tutaj faliście, są gęste i równomiernie rozłożone. Przykładowo przeciętna odporność na ściskanie wynosi ok. 51 MPa, a twardość wg Janki na przekroju poprzecznym 49 MPa. Atutem drewna brzozowego jest wysoka solidność na zginanie 147 MPa i wysoka elastyczność- charakterystyczny dla tego drewna moduł rozciągliwości wynosi aż 16,5 GPa. Zaletą drewna brzozowego jest z zasady jego typowy odcień oraz podatność na obróbkę mechaniczną. Materac wykona

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.