Menu

Szare łóżko dziecięce z materacem 80x200 - Aniko

Cechy produktu

  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
  • Dodatkowe cechy z materacem 

Opis

"Ach śpij, Kochanie
Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz, dostaniesz
Czego pragniesz, daj mi znać
Ja Ci wszystko mogę dać
Więc dlaczego nie chcesz spać?"

Gwiazdka z nieba to rzecz niedużo osiągalna, dlatego marka Elior ukazuje Ci produkt bardziej przyziemny, dzięki któremu Twoje dziecko nie będzie miało problemu ze snem. Rozkładane łóżko Aniko to mebel, którego pragnie każde dziecko.

Odprężenie i relaks w krainie niebywałego designu

fason i upodobania dzieci kształtują się już od wczesnych lat. Dlatego stwarzając ich najbliższe otoczenie warto wybierać produkty najwyższej jakości - takie jak łóżko Aniko! Przyjemna kolorystyka i projekt sprawią, że Twoja pociecha będzie zachwycona. Wygodny materac pozwoli mu na prawdziwy odpoczynek, nabierając sporo energii do zwalczania różnorodnych przeszkód kolejnego dnia. Wysokie boki łóżka to możliwość wyposażenia łóżka o kolorowe poduszki, które podkreślą Twoją dbałość o detale i zapewnią dziecku dodatkowy komfort i poczucie bezpieczeństwa. uzupełniającą funkcją, która jest ponadprzeciętnie użyteczna to możliwość rozsunięcia łóżka uzyskując mebel o obszerniejszych rozmiarach. Dzięki takim udogodnieniom Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się ulubionym miejscem odpoczynku poprzez mnóstwo lat pomimo zmiany wzrostu. Rozsuwana część została dodatkowo zaopatrzona w dwie ergonomiczne szuflady, które mogą służyć jako użyteczny pojemnik na pościel. Łóżko o takich cechach znakomicie wpasuje się w klimaty pomieszczeń zaaranżowanych w stylu tradycyjnym, skandynawskim, postępowym i minimalistycznym. Z pewnością wynajdziesz stosowne miejsce dla tego mebla w pokoju dziecięcym jak i młodzieżowym, z którego będzie zadowolona dziewczynka i chłopiec.

Naturalne materiały w trosce o Twoje dziecko

Fronty wytwarzane zostały z naturalnej płyty meblowej zbudowanej z włókien drzewnych i związków ekologicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. W dodatku płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu rozszerzenia jej trwałości. Stelaż wyprodukowany jest z naturalnego i trwałego drewna sosnowego o wytrzymałości na zginanie statyczne 41-100-205 MPa. skrupulatnie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została naturalnym impregnatem ochronnym, który c

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.