Menu

Wielofunkcyjne dwuosobowe łóżko rozsuwane Legis - białe

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 

Opis

unikatowe królestwo Twojego dziecka!


Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, by właśnie łóżko Twojego dziecka prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, zapewniając przy tym jakże konieczny, zdrowy i bezpieczny sen. Łóżko rozsuwane Legis White marki Elior produkowane zostało w całości z naturalnej płyty meblowej w pełnym połysku. Mebel podkreśla się nie tylko swoją unikalną formą lecz także zastosowaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego cieszy się on powodzeniem wśród osób lubiących niebanalne rozwiązania. Użyta do produkcji łóżka płyta meblowa została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. posiada także specjalne włókna ułożone najróżniejszkokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Designerska konstrukcja mebla wytwarzana została ze specjalnej płyty komórkowej, której główną zaletą jest redukcja ciężaru bez utraty stabilności, a także innych funkcji konstrukcyjnych.

Materace do łóżka Legis o rozmiarach 90x200 cm, wyszukasz w naszej ofercie tutaj. Zamawiając produkty razem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce.

Łóżko rozsuwane Legis eksponuje się nie tylko swoją bajeczną formą oraz unikatową wygodą, lecz także wykorzystaniem materiałów najkorzystniejszej jakości. To dlatego cieszą się powodzeniem wśród osób szanujących niebanalne rozwiązania. Czytelna instrukcja składania mebla, gwarantuje prędki i bezpieczny montaż łóżka.

Najważniejsze dane:

  • Kolor: Biały.
  • wymiary: długość: 209cm, szerokość: 96cm, wysokość: 65cm.
  • typ łóżka: rozsuwane
  • Jakość: Łóżko atest jakości DSI 804.
  • rozmiar materaca dla łóżka: 90x200cm. Materace do łóżka Legis odnajdziesz w naszej ofercie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.