Menu

Łóżko do sypialni Glamour MONAKO (VFB-02)/ Beżowe, welur #14, złote nogi

Cechy produktu
  • Producent EMWOmeble 
  • Kolor beżowy 
Opis


Łóżko do sypialni Glamour

Łóżko do sypialni Glamour to stylowe łóżko tapicerowane ustawione na wysokich nóżkach. Metalowe nogi są wyjątkowo potężne i podtrzymują całą konstrukcję łóżka. Malowane na złotyrewelacyjnie wpisują się w styl glamour, który uwielbia krzykliwe odcienie, błyskotki i luksusowe dodatki. Srebrne nogi przyciągają promienie słoneczne i odbijają je rozświetlając wnętrze. Nogi o wysokości 10 cm pozwalają łatwo i szybko wyczyścić przestrzeń pod łóżkiem. Na dodatek są zabezpieczeniem łóżka przed porysowaniem i posiadają specjalnie stopki, żeby nie rysować podłóg.

Łóżko do sypialni Glamour w subtelnym beżowym odcieniu to świetne łóżko do każdej sypialni. Beżowa tapicerka w połączeniu ze złotym blaskiem nóg demonstruje się szczególnie elegancko!

Łóżko do sypialni Glamour

Łóżko do sypialni Glamour ładny pikowany zagłówek, a choćby front łóżka, tak, jak podpowiada styl glamour. Geometryczne, estetyczne pikowania prezentują łóżko do sypialni glamour wyjątkowo przytulnie. Wezgłowie wygląda, jakby było puszyście wypełnione. Eksponuje to estetykę wykonania, a także rozszerza wygodę wykorzystywania.

Łóżko do sypialni Glamour z wysokim zagłówkiem pozwala wygodnie usiąść i oprzeć się i wygodnie poczytać ulubioną lekturę przed snem. Grubość zagłówka to aż 10 cm! Pikowania są naprawdę duże.

Łóżko do sypialni Glamour

Łóżko do sypialni Glamour konkretny stelaż i wykonane jest przy użyciu najlepszych materiałów i z największą skrupulatnością, o czym świadczą estetyczne pikowania. Łóżko do sypialni Glamour obite jest unikatową tkaniną – welurem. Materiał ten odpowiada za niezwykłą wytrzymałość i wytrzymałość. Welur jest wytrzymały na wszystkiego typu zanieczyszczenia i zabrudzenia.

Łóżko do sypialni Glamour to luksusowy wypoczynek i wykwintna ozdoba Twojej sypialni. Przedstawia się pięknie i nad wyraz urokliwie. Welurowa rama i wezgłowie namawiają do gładzenia łóżka, a meszek wykonany na powierzchni łóżka delikatnie muska i otula ciało.

Łóżko do sypialnia Glamour pozwoli stworzyć ciepły i przytulny klimat w sypialni.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.