Menu

Łóżko do sypialni Glamour MONAKO (VFB-02)/ Beżowe, welur #5, złote nogi

Cechy produktu

  • Producent EMWOmeble 
  • Kolor beżowy 

Opis


Łóżko do sypialni Glamour

Łóżko do sypialni Glamour to stylowe łóżko tapicerowane ustawione na wysokich nóżkach. Metalowe nogi są bardzo potężne i podtrzymują całą konstrukcję łóżka. Malowane na złotynieprzeciętnie wpisują się w fason glamour, który uwielbia krzykliwe odcienie, błyskotki i wytworne dodatki. Metaliczne nogi przyciągają promienie słoneczne i odbijają je rozświetlając wnętrze. Nogi o wysokości 10 cm pozwalają z łatwością i ekspresowo wyczyścić przestrzeń pod łóżkiem. Ponadto są zabezpieczeniem łóżka przed porysowaniem i posiadają specjalnie stopki, aby nie rysować podłóg.

Łóżko do sypialni Glamour w subtelnym beżowym kolorze to idealne łóżko do każdej sypialni. Beżowa tapicerka w połączeniu ze złotym blaskiem nóg ukazuje się nad wyraz elegancko!

Łóżko do sypialni Glamour

Łóżko do sypialni Glamour atrakcyjny pikowany zagłówek, a nawet front łóżka, tak, jak podpowiada fason glamour. Geometryczne, estetyczne pikowania prezentują łóżko do sypialni glamour wyjątkowo przytulnie. Wezgłowie wygląda, jakby było puszyście wypełnione. Eksponuje to estetykę wykonania, a także powiększa wygodę używania.

Łóżko do sypialni Glamour z wysokim zagłówkiem pozwala wygodnie usiąść i oprzeć się i wygodnie poczytać ulubioną lekturę przed snem. Grubość zagłówka to aż 10 cm! Pikowania są naprawdę szerokie.

Łóżko do sypialni Glamour

Łóżko do sypialni Glamour potężny stelaż i wytworzone jest przy użyciu najkorzystniejszych materiałów i z największą precyzyjnością, o czym świadczą estetyczne pikowania. Łóżko do sypialni Glamour obite jest unikatową dzianiną – welurem. Materiał ten odpowiada za niezwykłą trwałość i odporność. Welur jest wytrzymały na wszystkiego typu zanieczyszczenia i zabrudzenia.

Łóżko do sypialni Glamour to luksusowy wypoczynek i wysmakowana ozdoba Twojej sypialni. Demonstruje się atrakcyjnie i wyjątkowo urokliwie. Welurowa rama i wezgłowie namawiają do gładzenia łóżka, a meszek tworzony na powierzchni łóżka delikatnie muska i otula ciało.

Łóżko do sypialnia Glamour pozwoli stworzyć ciepły i przytulny klimat w sypialni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.