Menu

Łóżko sosnowe Hevea Family

Cechy produktu
  • Producent Hevea 
Opis
konwencjonalne łóżko tworzone z litego drewna sosnowego, wyekwipowane w 23 listwowy stelaż, w połączeniu z adekwatnie przypasowanym materacem będzie stanowić podstawę zdrowego i szczególnie wygodnego wypoczynku. Znakomite rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie konwencjonalne formy zniewalające funkcjonalnością i nieśmiertelną estetyką wykonania.

BUDOWA: Łóżko wykonane z litego drewna sosnowego. Konstrukcja łóżka oparta jest na kantówkach o rozmiarach 7cm x 7cm. Wykonanie kantówek, a także dłużyc z drewna klejonego, system montażu dłużyc oparty na konstrukcji z kątownika blachowego niemieckiej producenta Häfele, jak na dodatek środkowa listwa wzmocniona dwoma dodatkowymi nogami wywołują, iż łóżko jest stanowczo stabilne i wytrzymałe. Szczególnieść łóżka Family tkwi w jego elegancji, którą wytwarza wysoki standard wykonania, masywność jak jeszcze nieprzemijalna konstrukcja, która sprawi, że łóżko za każdym razem będzie stanowić nowoczesne i komfortowe wyposażenie Państwa sypialni.Łóżko może być wyekwipowane w szufladę dostępną w naszej ofercie. Do tego modelu łóżka od rozmiaru 120x200 dodawane są 2 dopełniające wsporniki (nogi) wzmacniające, które gwarantują stabilność obciążonego łóżka. Do wyboru naturalny kolor drewna – lakier bezbarwny lub wybarwienia woskami i bejcami. Wszystkie odcienie zachowują i podkreślają naturalny rysunek słojów drewna.
wykorzystanie: waga użytkownika bez ograniczeń. W cenie łóżka stelaż prosty 23-szczebelkowy. Do łózka zalecany stelaż i materace: Comfort, Fitness, Rehabox.
UWAGI: wymiary zewnętrzne: wysokość kompletna 75 cm /wysokość zagłówka/, wysokość od ziemi do dna łóżka /ze stelażem/: 24 cm, szer. Zewnętrzna.: wymiar łóżka np. 140 cm + 11 cm, długość zewnętrzna.: wymiar łóżka np. 200 cm + 13 cm. Głębokość ramy łóżka po stronie wewnętrznej – 12 cm. Łóżko dostarczane w 3-4 paczkach do samodzielnego, prostego montażu. Czas montażu około 15 minut. Do wyboru 11 wybarwień lakierami wodnymi i woskami:

Realizacja do 30 dni roboczych. GWARANCJA: 2 lata na artykuł
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.