Menu

Nikon D780

Cechy produktu
 • Producent Nikon 
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6048 x 4024 px
 • Nagrywanie filmów 3840 x 2160 (4K Ultra HD) 
Opis
Oficjalny sklep Nikon Jako oficjalny dystrybutor produktów Nikon zapewniamy naszym klientom dostępność szerokiego asortymentu produktów w dobrych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z dwuletnią gwarancją i wsparciem technicznym. Posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży fachowych produktów Nikon w rozmaitych zestawach jako jeden z wybranych sklepów.

oferujemy:
Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% lub paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ producenta istniejącej od 2008 roku
produkt nowy - nigdy nie użytkowany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
bezpłatnA przesyłka
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacie NIKON D780
Pełna swoboda tworzenia teraz bez przeszkód zrealizujesz swoją wizję. Aparat D780 zapewnia wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalnej lustrzanki cyfrowej, a choćby jeszcze więcej. Wygodny podgląd kadru. Długi czas działania akumulatora. Wytrzymała budowa. A dodatkowo dwa prędkie, bezawaryjne systemy AF, sprawna funkcja śledzenia śledzenie, wielki zakres czułości ISO i nie tylko. Fotografie spontaniczne lub inscenizowane. Zdjęcia lub filmy. Dzięki tej pełnoklatkowej lustrzance cyfrowej zrealizujesz odważne pomysły. Jedna lustrzanka cyfrowa, dwa systemy AF
Oto nowy poziom rozciągliwości. Pełnoklatkowy aparat D780 jest zaopatrzony w prędki, hybrydowy system AF dedykowany do fotografowania w trybie podglądu na żywo, a także szybki, niezawodny system AF z detekcją fazy do fotografowania z wykorzystaniem wizjera. W trybie podglądu na żywo szczególnie skrupulatny autofokus umożliwia korzystanie z 273 pól AF na matrycy, a także z AF z detekcją oka. W trakcie fotografowania z użyciem wizjera możesz wykorzystać konkretny 51-polowy system AF marki Nikon o nieprzeciętnej efektywności śledzenia. AF w trakcie fotografowania z zastosowaniem wizjera
51-polowy system AF z detekcją fazy działa nawet przy poziomie oświetlenia -3 EV, a w jasnym wizjerze optycznym wyraźnie widać komponowane ujęcie. Prędkie śledzenie obiektów, choćby w słabym świetle.
za każdym razem dokładnie ustawiona ostrość
w trakcie fotografowania z użyciem wizjera, 51-polowy autofokus umożliwia szybkie przełączanie nowoczesnych trybów AF trafnie do zmieniającej się sytuacji. Używaj trybu wyboru pola AF z grupy,ekspresowo wykonywać zdjęcia z idealnym oddzieleniem tła. AF w trybie podglądu na żywo
podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo, 273-polowy hybrydowy system AF pokrywa około 90% kadru w poziomie i około 90%
kadru w pionie. Odchylany monitor zapewnia swobodę komponowania ujęć pod dowolnym kątem, a także pozwala na dotykowe wyzwalanie migawki i ustawianie ostrości.
Ostrość w każdym świetle
w przypadku fotografowania obiektywem o maksymalnym otworze względnym f/1,4 albo pokaźniejszym, 273-polowy system AF z detekcją fazy działa nawet przy poziomie oświetlenia -5 EV. Przy naprawdę ciemnej scenerii można włączyć funkcję AF przy śladowej jasności i fotografować z automatyką ekspozycji do poziomu -7 EV. Uchwyć spojrzenie w trakcie fotografowania w trybie Live View inteligentny hybrydowy system AF z detekcją oka może ustawić i utrzymywać ostrość na oczach fotografowanej osoby, zarówno gdy jest ona sama, jak dodatkowo gdy znajduje się w tłumie. Wybierakiem wielofunkcyjnym wybierasz oko, na którym ma być ustawiona ostrość, a aparat utrzymuje ostrość nawet wtedy, gdy fotografowana osoba znajduje się w ciągłym ruchu.
szybkie rejestrowanie zdjęć Chcesz pokazać każdą fazę ruchu? Fotografując z podglądem na żywo możesz rejestrować zdjęcia o rozdzielczości Full HD (2 mln pikseli) z prędkością do 120 kl./s. Możesz także wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 4K/UHD (8 mln pikseli) z prędkością do 30 kl./s. Nigdy nie przestawaj
dzisiaj już nic nie ogranicza swobody tworzenia. Staranne zabezpieczenie obudowy przed czynnikami atmosferycznym, a także wytrzymały korpus z magnezowego odlewu powodują, iż aparat D780 sprawdza się w każdej lokalizacji. Dwa gniazda współpracują z prędkimi kartami SD UHS-II, które z łatwością sprostają oferowanej poprzez aparat niezwykłej szybkość fotografii seryjnych oraz zapewnią natychmiastowe zwalnianie bufora. Podczas długotrwałych sesji fotograficznych docenisz głęboko wyprofilowany uchwyt i długi czas działania akumulatora.
Uchwyć każdą scenę
Niezwykłe widoki. Arcytrudna akcja. Pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 24,5 mln pikseli i procesor przetwarzania obrazu EXPEED 6 szeroki zakres dynamiki i genialną jakość zdjęć w ultraszerokim zakresie czułości ISO. Czujnik RGB o rozdzielczości 180 000 pikseli i nowoczesny system rozpoznawania scenerii, te same co w lustrzance D850, zapewniają niesamowitą precyzję. Swoboda fotografowania, dzięki której Twoje prace osiągną nowy poziom Dzięki lustrzance D780 możesz bezpośrednio korzystać z ulubionych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F oraz ze wszystkich lamp błyskowych Nikon. Aparat w pełni współpracuje ze sterowanym radiowo, progresywnym bezprzewodowym systemem oświetlenia, dzięki czemu możesz używać wszechstronnej lampy błyskowej SB-5000. Dzięki nad wyraz prędkiemu przesyłaniu informacji i łączności bezprzewodowej możesz prosto pokazać światu swoje fotografie.
Film taki, jakiego wymaga akcja
Dzięki matrycy o rozdzielczości 6K lustrzanka D780 rejestruje filmy 4K/UHD z prędkością 30p / 25p / 24p bez współczynnika kadrowania. Aparat też nagrywanie sekwencji poklatkowych w rozdzielczości Full HD z maksymalną prędkością 120p, wraz z dźwiękiem. Dodatkowo, możesz nagrywać filmy w formacie DX z szybkością 50p/60p. W trakcie filmowania można ustawiać prędkość autofokusa oraz śledzenie ostrości, a w dodatku są przystępne cztery tryby pól AF. zaimplementowana funkcja nagrywania filmów poklatkowych Aparat umożliwia nagrywanie efektownych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD. Funkcja wygładzania ekspozycji zniża rozbieżności ekspozycji między zdjęciami gwarantując płynne przejścia. Funkcja bezgłośnego fotografowania z interwalometrem uniemożliwia poruszeniom mechanicznym i odgłosom pracy migawki. Zakres pomiaru ekspozycji w słabym świetle można rozszerzyć do -3 EV, a czas otwarcia migawki można wydłużyć do 900 s. AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR Kompaktowy i wszechstronny obiektyw z 5-krotnym zoomem dedykowany do lustrzanek jednoobiektywowych marki Nikon formatu FX. Proponuje wysoką jakość optyczną, stały otwór przysłony f/4 oraz wszechstronny zakres ogniskowych 24–120 mm. Druga generacja systemu redukcji drgań marki Nikon zapewnia wyjątkowo ostre zdjęcia nawet w przy słabym oświetleniu, a powłoka nanokrystaliczna ogranicza wpływ refleksów i flar. Obiektyw o wysokiej produktywności z 5-krotnym zoomem. Uniwersalny zakres ogniskowych 24–120 mm i stały otwór przysłony f/4. System redukcji drgań drugiej generacji (VR II) w trybach normalnym i aktywnym. Pozwala stosować czasy otwarcia migawki dłuższe choćby o 3,5* stopnia. Powłoka nanokrystaliczna zmniejsza występowanie refleksów i efektów flary. Cichy silnik falowy powoduje, iż autofokus działa szybko, cicho i precyzyjnie. Gumowe uszczelnienie mocowania. ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
 • NIKON D780
 • 24-120 VR
 • ŚCIERECZKA FOTOSOFT
 • PASEK DO APARATU AN-DC21
 • POKRYWKA BAGNETU KORPUSU BF-1B
 • MUSZLA DK-31
 • DK-5
 • AKUMULATOR EN-EL15b
 • ŁADOWARKA MH-25a
 • kabel USB

Ściereczka z LOGO naszego sklepu w dodatku dołączamy miękką ściereczkę do czyszczenia. Rewelacyjna do czyszczenia gładkich powierzchni, nie sprawia zarysowań. Spełni swoją funkcję w czyszczeniu:
 • płyt CD
 • obiektywów
 • filtrów do obiektywów
 • wyświetlaczy LCD
wymiary: 18cm x 15 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.