Menu

Nikon D850

Cechy produktu
  • Producent Nikon 
Opis

*Informujemy, iż sprzedaż produktów Nikon w ramach Selektywnej Dystrybucji dokonywana jest jedynie na rzecz użytkowników końcowych, bez możliwości wprowadzania zakupionego towaru do dalszego obrotu handlowego przez Nabywcę w ramach prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.

posiadając do dyspozycji nieprzeciętne połączenie rozdzielczości, prędkości działania i czułości, nie tylko wykonujesz wyśmienitą pracę. Prezentujesz swoje mistrzostwo.
Pełna swoboda twórcza. Bezkompromisowa jakość obrazu.
Odkryj nieznaną Ci dotąd bajeczność pełnoklatkowego formatu FX. Od studia aż po najodleglejsze zakątki globu.

użyta w modelu D850 szybka matryca formatu FX o ultrawysokiej rozdzielczości wynoszącej 45,7 mln sprawnych pikseli zapewnia bogate w detaly obrazy o rozdzielczości 45,4 mln pikseli. Drukowanie obrazów o ultrawysokiej rozdzielczości w nad wyraz znacznych formatach. Nagrywanie prawdziwych filmów pełnoklatkowych w rozdzielczości 4K. Matryca CMOS w technice BSI jest pozbawiona optycznego filtra dolnoprzepustowego, a przy tym zaopatrzona w ściśle przylegające do siebie mikrosoczewki w układzie scalonym i powłokę przeciwodblaskową. Światło wpadające poprzez obiektyw łatwiej dociera do fotodiod, co daje wyjątkową szczegółowość i olbrzymi zakres dynamiczny. A 153-polowy AF, pochodzący z modelu D5, gwarantuje wspaniałą ostrość i pokaźne pokrycie kadru potrzebne do realizowania pełnoklatkowych fotografii w ultrawysokiej rozdzielczości.

Tak wygląda prędkość w rozdzielczości 45,4 mln pikseli

Dzięki niesłychanemu połączeniu szybkości działania, detalowości i precyzji utrwalisz ważne momenty na zdjęciach godnych prestiżowych nagród. Fotografie seryjne w pełnej rozdzielczości z maksymalną prędkością 9 kl./s. Fenomenalny autofokus.

Dzięki nieprzeciętnemu połączeniu mocy obliczeniowej i wytrzymałości zarejestrujesz wszystkie ważne wydarzenia. Nikon D850 rejestruje zdjęcia z szybkością 7 kl./s. A po użyciu wielofunkcyjnego pojemnika na baterie MB-D18 z włożonym akumulatorem EN-EL18B (używanym w modelu D5) możesz uzyskać szybkość nawet 9 kl./s. Fotografie w pełnej rozdzielczości możesz wykonywać choćby w formacie RAW, a akumulator EN-EL18B zezwala na zarejestrowanie nawet 1840 fotografii na jednym naładowaniu (w trybie zdjęć pojedynczych, zgodnie ze standardami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association). Specjalny procesor AF błyskawiczne rozpoznawanie obiektów przy fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę. Nawet najmniejsze obiekty poruszające się nad wyraz momentalnie w słabych warunkach oświetleniowych są śledzone z niezwykłą precyzją. Dwa gniazda kart pamięci zezwalają na korzystanie z kart SD UHS-II i XQD – to najszybsze dostępne zestawienie.

Tak wygląda czułość na światło, niuanse i ekspresję

Wydobądź szczegóły ukryte w najciemniejszych sceneriach i najgłębszych cieniach. Wiodący w tej klasie zakres czułości ISO od 64 do 25600 można zwiększyć do odpowiednika zakresu od 32 do 102400.

Możesz rejestrować niemal pozbawione szumów fotografie przy wysokiej czułości ISO i uzyskać niewiarygodną precyzję obrazu, nawet fotografując w niemal całkowitych ciemnościach. Prędki procesor przetwarzania obrazu EXPEED 5, pochodzący z modelu D5, gwarantuje genialną jakość fotografii w całym, istotnie szerokim zakresie czułości ISO. System autofokusa o znacznej czułości działa z ogromną precyzją już od poziomu -3 EV we wszelkich polach AF, a w centralnym polu AF nawet od -4 EV (ISO 100, 20°C). Sensor pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli i progresywny system rozpoznawania scenerii spektakularne wyniki już od poziomu -3 EV.

To Twoje dzieło. Złożone z 45,4 mln pikseli.
Osiągi ponad wszystko. Jeśli skonsolidujesz moc obliczeniową gwarantującą przetwarzanie obrazu w ultrawysokiej rozdzielczości ze swobodą fotografowania w dowolnych warunkach i w każdy sposób, wyszukasz się o krok przed konkurencją.

Nieograniczona kreatywność. Długi czas pracy. Precyzja. Nikon D850 nie tylko spełnia swoje zadanie – wynosi perfekcję na jeszcze wyższy poziom. Zawsze uzyskujesz bezkompromisowe osiągi, niezależnie od tego, czy dla wielkości zdjęć w formacie RAW wybierzesz ustawienie pokaźna, średnia, czy nieduża. Jednocześnie aparat, jak i opcjonalny wielofunkcyjny pojemnik na baterie MB-D18 są precyzyjnie zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zyskujesz dzięki temu swobodę dłuższego fotografowania w każdych okolicznościach. Jest to również pierwsza w historii lustrzanka cyfrowa wyposażona w tryb focus-stackingu, który pozwala na rejestrowanie stanowczo ostrych zdjęć przy szerokiej głębi ostrości.

PRZYRODA

Zachowuj unikatowość. Dzięki poziomowi rozdzielczości, ostrości i szybkości umożliwiającemu rejestrowanie unikatowych, oszałamiających zdjęć. Zabierz odbiorców na miejsce zdarzeń.

SPORT

Wyróżniaj się. Posiądź sztukę prezentujenia ruchu dzięki jedynemu w swym rodzaju połączeniu szybkości działania, rozdzielczości i precyzji.

ŚLUBY

pokaźne emocje. Finezyjne gesty. Postaraj się uchwycić siłę i energię emanującą z intymnych chwil dzięki skrupulatnej kontroli i zniewalającej ostrości.

POKAZ MODY

Przełamuj konwencje. Ustanawiaj własne reguły. Jeśli dysponujesz mocą obliczeniową, która zapewnia niczym nieograniczoną swobodę przetwarzania obrazu, Twoje najważniejsze zdjęcia nie tylko będą imponować. Staną się symbolami czasów.

KOMUNIKACJA

Rejestruj więcej. Czekaj mniej. Dzięki niezwykle szybkiemu przesyłaniu informacji i komunikacji bezprzewodowej, Nikon D850 usprawni Twoją pracę.

Port USB 3.0 zapewnia szybką transmisję wielkich ilości danych, co wyjątkowo usprawnia fotografowanie po nawiązaniu połączenia z komputerem. W celu korzystania z ultraszybkiego połączenia bezprzewodowego i przewodowego Ethernet możesz sparować aparat D850 z opcjonalnym przekaźnikiem bezprzewodowym WT-7A. Umożliwia on wysyłanie plików do serwera FTP lub komputera z maksymalną prędkością 866,7 Mb/s. Możesz też skonfigurować prędkie przesyłanie plików JPEG o wysokiej jakości za pośrednictwem usługi SnapBridge do swego profilu w mediach społecznościowych albo do bezpiecznej galerii online. Perfekcyjnym użyciem tej funkcji jest np. Pokazywanie klientowi z drugiego końca świata postępów w sesji fotograficznej. Usługa SnapBridge także dodawanie do zdjęć istotników geograficznych.

Współpraca z usługą SnapBridge
zastosowane w aparat funkcje Bluetooth® i Wi-Fi® są przystępne tylko w połączeniu z usługą SnapBridge. Żeby z niej korzystać przy pomocy tego aparatu, należy najpierw zainstalować w zgodnym urządzeniu inteligentnym aplikację SnapBridge producenta Nikon.

Korzystanie z aplikacji SnapBridge
wymagania systemowe: System Android w wersji 5.0 lub nowszej System iOS w wersji 8.4 lub nowszej Urządzenie zgodne ze standardem Bluetooth® w wersji 4.0 albo nowszej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.