Menu

Pentax K-3

Cechy produktu
  • Producent Pentax 
Opis

Lustrzanka Pentax K-3 Mark III body - czarny Nowy flagowy model z linii PENTAX APS-C - nieograniczona swoboda fotografowania Lustrzanka Pentax K-3 Mark III to nowy topowy model z aktualnej linii lustrzanek cyfrowych PENTAX w formacie APS-C, który jest ucieleśnieniem pasji do klasycznej fotografii i wyznacza nowe standardy, dzięki zaimplementowaniu szeregu progresywnych funkcji.

Pentax K-3 Mark III - body czarny to połączenie idei kontynuacji tradycji technologii lustrzanek, z zastosowaniem najwyższych standardów technologicznych. Przez ponad 100 lat działalności PENTAX przyczynił się do powstania licznych innowacji w świecie fotografii.

mając to na uwadze marka RICOH IMAGING ustanowiła pięć zasad przewodnich, które przyświecały procesowi tworzenia nowego aparatu Pentax K-3 Mark III. Pięć zasad Pentax: 1. Projektujemy świeże modele aparatów ze szczerym oddaniem 2.

Naszym celem jest produkcja aparatów o mocy umożliwiającej rejestrację obrazów, które pozwalają na bezpośrednią komunikację z obiektem 3. Projektujemy aparaty, które pozwalają naszym użytkownikom radować się całym procesem związanym z wykonaniem zdjęcia 4.

Dążymy do osiągnięcia poziomu jakości i wydajności, który nie może być mierzony wyłącznie liczbami 5. Szanujemy i doceniamy fotograficzne doświadczenia naszych użytkowników postrzegając je jako nieoceniony atut Kierując się tymi zasadami, Pentax K-3 Mark III został zaprojektowany tak, żeby zapewnić maksymalne wrażenia fotograficzne.

Najważniejsze cechy Pentax K-3 Mark III w skrócie: Jasny pryzmatyczny wizjer TTL ze 100% polem widzenia i rozszerzeniem ok 1,05x 25,73 megapikselowy sensor BSI o szczytowej światłoczułości ISO 1 600 000 Funkcja Pixel Shift dla wyższej jakości obrazu wbudowany system SR II (IBIS) System autofokusa SAFOX 13 ze 101 czujnikami ostrości System analizy sceny w czasie rzeczywistym PENTAX zaawansowane systemy operacyjne do konwersji obrazu Monitor LCD o wysokiej rozdzielczości z intuicyjnymi elementami sterującymi na ekranie dotykowym fotografie seryjne z prędkością 12 klatek/sek.

Funkcja wideo w rozdzielczości 4K Oryginalna bezawaryjność PENTAX - mocna, wytrzymała na warunki atmosferyczne i kompaktowa budowa Bagnet PENTAX K - sprawdzone mocowanie obiektywu z kompatybilnością wsteczną Edycja zdjęć i wideo w aparacie, a także opracowywanie plików RAW Sterowanie aparatem przy pomocy aplikacji „Image Sync” Wyświetlanie informacji w górnej części aparatu Funkcja fotografowania HDR w celu uzyskania wyższego zakresu kontrastu Wysoka sprawność energetyczna do 900 zdjęć na jednym ładowaniu baterii Ładowanie za pomocą kabla USB - także z mobilnych powerbanków Programowalny długi czas naświetlania, do 5 minut w odstępach co 10 sekund, a następnie do 20 minut w odstępach minutowych Pięć miejsc w pamięci na ustawienia użytkownika Pięć indywidualnie programowalnych inteligentnych funkcji Fotografowanie interwałowe do 9999 zdjęć Wielokrotna ekspozycja do 20 zdjęć rozmiary - Pentax K-3 Mark III - body czarny 250 x 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.