Menu

Wyspy Kanaryjskie Michelin - Praca zbiorowa (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328340213 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wilczyńska Berenika 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2018 
Opis
Wyspy Kanaryskie to dla poszukujących wypoczynku od codziennej krzątaniny prawdziwa "ziemia obiecana". Nawet najmocniej wybredny podróżnik powinien znaleźć coś dla siebie: egzotyczną faunę i florę odizolowanych wysp, łagodny klimat, który sprawia, że na wyspach panuje wieczna wiosna, czarne plaże wulkaniczne, smocze drzewa, które posiadają dla tubylców magiczne znaczenie, zielone doliny z malowniczymi wioskami, architekturę pamietającą czasy kolonialne, a wszystko doprawione finezyjnym szumem atlantycznych fal. Wyspy Kanaryskie to także miejsce, gdzie odbywa sie sporo najróżniejszych festiwali, fiest i jarmarków, które wyrażają mistyczny związek mieszkańców z rodzimą ziemią. Wizyta w tym miejscu pozwoli na własnej skórze przekonać się, dlaczego starożytni Grecy i Rzymianie nazwali archipelag "Wyspami szczęśliwymi".

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin!
użyteczny format
precyzyjne mapy i plany
staranne opisy atrakcji turystycznych
propozycje tras zwiedzania
liczne ciekawostki
Michelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najbłyskotliwiejszych zakątków Wysp Kanaryjskich. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością!

dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz interesujących miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Skrupulatnie dopasowane dane praktyczne pomogą Ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz unikatowe chwile.

Gwiazdki - konwencjonalny system oceny atrakcji turystycznych:

*** sprawdź potrzebnie

** warto odwiedzić

* godne uwagi

ISBN: 9788328340213
Kod paskowy: 9788328340213
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20367
Miejscowość: Gliwice
liczba stron: 160
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 12.0x21.0cm
Głębokość (mm): 6
Waga: 0.19
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.