Menu

Masażer ŁUCZNIK B-8063

Cechy produktu
  • Producent ŁUCZNIK 
Opis

 Masażer do stóp B-8063 ŁUCZNIK hydromasaż 350W Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. Polska Dystrybucja. W skład zestawu wchodzi: Masażer do stóp B-8063 ŁUCZNIK hydromasaż 350W Opakowanie SPECYFIKACJA Pobudza krążenie - tak Przyczynia się do zmniejszenia stresu i napięcia - tak Funkcja podgrzewania wody - tak Funkcja ogrzewania stóp za pomocą promieniowania podczerwonego - tak Funkcja utrzymywania temperatury - tak Funkcja masażu bąbelkowego - tak Funkcja masażu wibracyjnego - tak ma wypustki służące do stymulacji adekwatnych obszarów stóp - tak AKCESORIA DO PIELĘGNACJI: Szczoteczka - tak Pumeks - tak Rolki do masażu - tak dane technologiczne: Moc maksymalna - 350 W Moc podtrzymywania temperatury wody - 70 W wymiary - 34 x 40 x 21 cm Masażer do stóp B-8063 posiada funkcję podgrzewania wody, czyli ogrzewania stóp za pomocą promieniowania podczerwonego i utrzymywania temperatury w trakcie masażu bąbelkowego i wibracyjnego.

Hydro masażer stóp B-8063 zapewni ci przyjemne doznania udoskonalone ukrwienie, przyśpieszenie regeneracji komórek, aktywizację i ożywienie stóp i rozluźnienie napięcia mięśni. Masaż stóp wyzwala uczucie relaksu i odprężenia, wzmagane poprzez wydzielane przez niego ciepło - płyta grzewcza urządzenia podgrzewa wodę do przyjemnej temperatury około 48 - 50 oC, którą utrzymuje następnie na stałym poziomie.

Na wyposażeniu posiada wypustki służące do stymulacji adekwatnych obszarów stóp i szczoteczkę i pumeks do peelingu. Masażer B-8063 posiada kontrolę temperatury w celu kontroli podgrzewania. Wewnętrzny bezpiecznik zabezpiecza przed porażeniem prądem elektryczny i zwarciem oraz jest oddzielony od elektryki, tak, aby nie miał kontaktu z wodą....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.