Menu

Płetwy treningowe Powerfin Hook (black-svreer,41-42 - 95218/51- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent arena 
  • Rodzaj płetwa 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2082" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2352" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text] Powerfin Hook to komfortowe płetwy do nurkowania zaprojektowane zwłaszcza z myślą o treningach.

zezwalają na udoskonalenie techniki pływania, są przeznaczone do treningu siłowego. Cechuje je dobra przyczepność i forma ograniczająca otarcia. Płetwy do nurkowania materiał: 100% silikon użycie PŁETW!!!

UWAGA!!! ZALECA SIĘ ZAKŁADANIE PŁETW SILIKONOWYCH W WODZIE. NIE NALEŻY CHODZIĆ W PŁETWACH SILIKONOWYCH PO TWARDYM PODŁOŻU. PŁETWY NALEŻY DOBRAĆ optymalnie DO WIELKOŚCI STOPY. Dzięki temu UNIEKNIEMY USZKODZENIU PŁETWY.

STAWANIE NA PIÓRACH SKUTKUJE uszkodzenieM PŁETWY. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2353" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2354" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [arena-size-powerfin-hook.jpg] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2343" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2101" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.