Menu

Fleshlight Phonestrap - Uchwyt na Telefon | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY

Cechy produktu
  • Producent Fleshlight (US) 
Opis

PhoneStrap od Fleshlight to potężna podstawka na smartfona lub tablet, którą można przypiąć do nogi, budujejąc możliwość swobodnego patrzenia w wyświetlacz bez konieczności angażowania dłoni.

Fleshlight od wielu lat dostarcza konsumentom wysokiej jakości „tuby rozkoszy". W ich ofercie znajdują się nie tylko masturbatory inspirowane prawdziwymi gwiazdami filmów dla dorosłych, ale także cała gama narzędzi, które sprawią że zabawa rękami nabierze nowego rozmiaru. Nie prosto zrobić sobie poprawnie równocześnie żonglując smarfonem czy tabletem, dlatego Fleshlight opracował rozwiązanie które kompletnie zrewolucjonizuje zabawy solo!

PhoneStrap to z reguły narzędzie bardzo wszechstronne. Dzięki niemu możesz radować się oglądaniem meczu w podróży, bez konieczności ciągłego trzymania ekranu. PhoneStrap bezpiecznie podtrzyma Twoje urządzenie abyś mógł je posiadać zawsze pod ręką, np. Jako drugi wyświetlacz, gdy akurat w telewizji lecą reklamy, albo nagle będziesz chciał coś sprawdzić w Internecie. Możesz także przenieść telewizję wszędzie tam, gdzie się akurat znajdujesz, przypinając Phonestrap np. Do nogi przy pomocy regulowanego paska. Od dziś możesz prowadzić wideorozmowy ze swoim partnerem czy partnerką w dowolnym miejscu, z bardziej sugestywnego kąta, który pozwoli pokazać dużo więcej niż wyłącznie twarz. Wreszcie PhoneStrap uwalnia ręce, których możesz zastosować np. Do zabawy innymi produktami Fleshlight!

Opakowanie mieści:

- klips do smartfona na podstawce

- rozszerzenie podstawki na tablet do 5,5" szerokości

- pasek z regulacją do 67cm obwodu

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.