Menu

Maszynka do mielenia mięsa Bosch CompactPower MFW3640A Szary /Biały

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Kolor szary, biały 
Opis

Łatwe i prędkie przetwarzanie Maszynka do mielenia producenta BOSCH z linii CompactPower to pokaźna moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości obudowa nieskomplikowane używanie i przechowywanie urządzenia.

Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swoich gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Optymalna moc (1600 W ), a także komora mielenia nieprzeciętny efekt. Dzisiaj mielenie komponentów to żaden problem.

Maszynka mieli do 1,9 kg na minutę, a duży otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum co gwarantuje bezproblemową pracę urządzenia. Wyśmienity efekt za każdym razem gwarantowany. Sita Sita o różnorodnej grubości (2,7, a także 4 i 8 mm) i nożyk zostały tworzone ze stali szlachetnej.

dzięki czemu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe. Dodatkowo nożyk jest dwustronny co zapewnia mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie.

Szatkownica Szatkownica z 4 bębnami zmienia maszynkę do mielenia w urządzenie wielofunkcyjne. Szybko i prosto pokroisz warzywa w niewielkie i grube wiórki albo plastry a także utrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane.

Bębny stworzone ze stali nierdzewnej gwarantują naturalny smak przygotowanej potrawy i są przystępne do czyszczenia trwałość i wytworny design Od ponad stu lat marka BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i bezawaryjności, a nasi konstruktorzy dbają o wyjątkową funkcjonalność sprzętów i dopracowują do perfekcji każdy szczegół.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie podczas pracy i uniemożliwiają jego przesuwaniu co zagwarantuje najwyższy komfort stosowania.

ergonomiczny uchwyt zintegrowany z obudową ułatwia przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz luźno i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie. Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska zezwala na przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko.

Dzięki niej możesz dodatkowo na przykład wypełniać potrawy farszem. Nasadka do kebbe Masz ochotę na potrawę z innego zakątka świata? Nic prostszego! Z pomocą tej specjalnej nasadki przygotujesz przepyszne kebbe.

Ciesz się potrawami z kuchni bliskiego wschodu bez wychodzenia z domu. Funkcja rewers Funkcja rewers rozszerza komfort i bezpieczeństwo używania. Dzięki niej można bezproblemowo cofnąć obrót maszynki i zlikwidować twardy element np.

kostkę, która utrudnia mielenie. Schowek Zintegrowany z obudową schowek na sitka gwarantuje, iż masz je zawsze pod ręką i nigdy się nie zgubią. Schowek na przewód zezwala na wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, żeby podłączyć go do kontaktu.

Reszta zostaje w schowku, dzięki czemu unikamy zbędnej plątaniny przewodów. Drugą pokaźną zaletą tego roz...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.