Menu

Maszynka do mięsa BOSCH MFW2515W DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Kolor biały 
Opis

inteligentne rozwiązania Maszynka do mielenia z serii SmartPower to najmniejsza maszynka w rodzinie firmy BOSCH. Jej kompaktowe wymiary i schowki ukryte w obudowie powodują, iż urządzenie można bezproblemowo przechowywać choćby w śladowych mieszkaniach.

Silnik o mocy 1500 W gwarantuje wyśmienite efekty pracy. Komora mielenia idealny efekt. Teraz mielenie elementów to żaden problem. Maszynka mieli do 1,7 kg na minutę, a wielki otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum co gwarantuje bezproblemową pracę urządzenia.

wspaniały efekt za każdym razem gwarantowany Sita Sita o przeróżnej grubości (3,8 i 8 mm), a także nożyk zostały wytworzone ze stali szlachetnej. Dzięki temu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

odporność i wytworny design Od ponad stu lat marka BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o unikatową funkcjonalność sprzętów i dopracowują do perfekcji każdy detal.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i produkowane z wysokiej jakości tworzyw. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i zapobiegają jego przesuwaniu co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska umożliwia przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko. Dzięki niej możesz jeszcze na przykład wypełniać potrawy farszem. Kompaktowa forma znaczną zaletą maszynki SmartPower jest jej kompaktowy rozmiar.

Maszynka zajmuje szczególnie mało miejsca i może być przechowywana na szafce czy w szufladzie. Wyciskarka do owoców I WARZYW Wyciskarka do miękkich warzyw i owoców to znakomite akcesorium do przygotowywania pysznych soków i nie tylko.

Dzięki niej możesz w dodatku przyrządzić pyszne i zdrowe domowe przeciery....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.