Menu

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3X10B

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Wydajność 2.5 kg/min
  • Moc maksymalna 2000 W
  • Kolor czarny, biały 
Opis

Łatwe i szybkie przetwarzanie Maszynka do mielenia producenta BOSCH z serii CompactPower to pokaźna moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości pokrywa przystępne wykorzystywanie i przechowywanie urządzenia.

Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swych gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Wysoka moc 2000 W i szeroka komora mielenia 8 cm znakomity efekt. Dzisiaj mielenie elementów to żaden problem.

Maszynka mieli aż do 2,5 kg na minutę co gwarantuje bezproblemową pracę urządzenia, a spory otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum. Szybki i nieprzeciętny efekt zawsze gwarantowany.

Szatkownica z 4 bębnami Sita o przeróżnej grubości (2,7 oraz 4 i 8 mm) i nożyk zostały wytworzone ze stali szlachetnej. Dzięki czemu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest stanowczo dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

ponadto nożyk jest dwustronny co zapewnia mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie. Szatkownica z 4 bębnami zmienia maszynkę do mielenia w urządzenie wielofunkcyjne. Prędko i prosto pokroisz warzywa w małe i grube wiórki lub plastry a także utrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane.

Bębny stworzone ze stali rdzoodpornej gwarantują naturalny smak przygotowanej potrawy, a także są nietrudne do czyszczenia. Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska umożliwia przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko.

Dzięki niej możesz też na przykład wypełniać potrawy farszem. Funkcja rewers Funkcja rewers rozszerza komfort i bezpieczeństwo stosowania. Dzięki niej można bezproblemowo cofnąć obrót maszynki i zlikwidować twardy komponent np.

chrząstkę, która utrudnia mielenie. Schowek Zintegrowany z obudową schowek na sitka zagwarantuje, iż masz je zawsze pod ręką i nigdy się nie zgubią. W dodatku schowek na kabel zezwala na wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, żeby podłączyć go do kontaktu.

Reszta zostaje w schowku, dzięki czemu unikamy zbędnej plątaniny kabli. Drugą wyraźną zaletą tego rozwiązania jest ułatwienie przechowywania urządzenia. Trwałość i wykwintny design Od ponad stu lat marka BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i bezusterkowości, a nasi konstruktorzy dbają o nieszablonową funkcjonalność urządzeń i dopracowują do perfekcji każdy szczegół.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i stworzone z wysokiej jakości tworzyw. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i zapobiegają jego przesuwaniu co gwarantuje najwyższy komfort używania.

UCHWYT użyteczny uchwyt zintegrowany z obudową usprawnia przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz luźno i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie. Młynek żarnowy Wysokiej jakości młynek żarnowy zmieli precyzyjnie ziarna kawy na ulubioną grubość, a także różne nasiona, orzech...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.