Menu

BHT6450 QuickGroom Body Trymer do ciała REMINGTON

Cechy produktu
  • Producent Remington 
  • Rodzaj trymer 
Opis

TRYMER DO CIAŁA QUICK GROOMDzięki 60% szerszemu ostrzu i pięciu grzebieniom, trymer do ciała Remington Quick Groom to narzędzie, którego szukałeś. Urządzenie Quick Groom pomaga mężczyznom w prędkiej i bezpiecznej pielęgnacji oraz osiągnięciu pożądanego wyglądu.

Dzięki technologii Trim Shave Technology (TST), różnej długości trymery umożliwiają przycinanie włosów do zaledwie 0,2 mm i można je wymieniać w zależności od preferencji i pielęgnowanego obszaru ciała, zaś stałe grzebienie mają długość od 2 mm do 12 mm.

Ostrza ze stali nierdzewnej nie powodują podrażnień, co oznacza, że świeżo wypielęgnowana skóra jest mniej narażona na wrastanie włosów lub zaczerwienienia. Trymera można używać na mokro i na sucho, co oznacza,znakomicie pasuje do przycinania włosów pod prysznicem albo do mycia pod bieżącą wodą, co pozwala utrzymać porządek.

Dzięki pracy bezprzewodowej do 40 minut, masz mnóstwo czasu, żeby wypielęgnować całe ciało. W pakiecie Quick Groom Body Groomer wyszukasz olejek i szczoteczkę do czyszczenia, żeby utrzymać ostrza w nadzwyczajnym stanie.

Saszetka podróżna usprawnia transport - to nadzwyczajne rozwiązanie, gdy chcesz utrzymać pożądany wygląd na wakacjach.Pozostałe atrybuty60% szersze ostrze dla dokładniejszej pielęgnacji Ostrze TST przycina każdą długość włosów do 0,2 mm Wypielęgnowana skóra bez podrażnień Ostrza ze stali nierdzewnej Akumulatory litowe Stałe grzebienie: 2,4,6,9,12mm Działanie bezprzewodowe Wskaźnik stopnia naładowania LED Saszetka podróżna Można używać pod prysznicem

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.