Menu

Automatyczna stębnówka 1-igłowa JUKI TL-2010Q z obcinaniem nici

Cechy produktu

  • Producent Juki 

Opis

Juki TL-2010Q Juki TL2010Q to maszyna 1-igłowa, szyjąca ściegiem stebnowym, z samoczynnym obcinaniem nici. Obszerne pole pracy 590 x 335 mm Maszyna ma Dodatkowy stolik zwiększający pole pracy o wymiarach 590 x 335 mm progresywny przemysłowy chwytacz rotacyjny - skrupulatność i wygoda Dzięki zastosowaniu nad wyraz progresywnego pionowego chwytacza rotacyjnego staranność i precyzja wykonywanych ściegów jest nieszablonowa.

Maszyna pracuje cicho i miękko. Niesłychanie wysoka kultura pracy i spora szybkość szycia! potężna, wytrzymała konstrukcja ze stopów aluminium Ramię i łoże maszyny zbudowane jest ze stopów aluminium.

ogranicza to poziom wibracji podczas szycia. W modelu TL2010Q zaimplementowano niemało rozwiązań używanych w maszynach przemysłowych, możliwe jest także montowanie głównie przemysłowych stopek. Samoczynne obcinanie nici sterowane regulatorem obrotów Maszyna jest zaopatrzona w automatyczne obcinanie nici.

Sterujemy nim poprzez regulator obrotów. Dźwignia kolanowa W wyposażeniu podstawowym uzyskujemy dźwignię kolanową do podnoszenia i opuszczania stopki. Pozycjonowanie igły Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która zezwala na dokładne szycie w skomplikowanych miejscach.

stanowczo przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą. Wielka przestrzeń pod stopką spora przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubszych materiałów. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to nad wyraz wygodne.

Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins. W maszynach Juki TL 2010Q uniesienia stopki maksymalnie do wysokości 12 mm dźwignią kolanową. Zatrzaskowe mocowanie stopek umożliwia łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał.

Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. Klik i stopka jest gotowa do szycia. Nawlekacz igły Opuszczany, specjalny nawlekacz nici igłowej, upraszcza i istotnie przyspiesza cykl nawlekania nici poprzez oczko igły.

Możliwość wyłączenia ząbków Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami. Stanowczo przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału. Szycie wstecz Maszyna ma funkcję szycia do tyłu.

Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk "szycie wstecz" przez kilka sekund i scalamy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem. Pełna siła wkłucia igły Elektronicznie sterowany regulator obrotów zagwarantuje stałą i całkowitą siłę wkłucia igły, niezależnie od prędkości z jaką szyjemy.

Płynna regulacja docisku stopki dokładna regulacja docisku stopki gwarantuje idealne dobranie parametrów procesu szycia do odszywanych tworzyw, a co się z tym zespala, uzyskanie wysokiej jakości ściegu.

Dwa lata gwarancji Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 2-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Wyposażenie typowe według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych tworzyw, dodatkowych szpulek, a także stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.