Menu

Komputerowa maszyna do szycia JUKI HZL-G220

Cechy produktu
  • Producent Juki 
Opis

Do wyboru 180 programów ściegowych Maszyna posiada 180 wszelkich ściegów użytkowych i ozdobnych. Znajdziemy wśród nich ściegi owerlokowe, rozciągliwe, kryte, satynowe i ozdobne, aż do szerokości 7 mm.

Funkcja START/STOP Funkcja, która umożliwia pracę maszyny bez używania regulatora obrotów. Przy pomocy przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie. Wyświetlacz LCD Maszyna transparentny wyświetlacz LCD.

automatyczne obcinanie nici Wciskasz przycisk i maszyna obetnie samoczynnie nici na końcu szycia.Nie musisz o tym pamiętać. Oświetlenie diodami LED Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja.

Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu! Pozycjonowanie igły Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która zezwala na skrupulatne szycie w niełatwych miejscach.

bardzo przydatna przy wszywaniu zamków albo lamowaniu taśmą. Mamy 26 pozycji igły. Automatyczne obszywanie dziurek Maszyna do szycia Juki HZL G120 ma automat do wykonywania 8 wariantów dziurki na rozmiar guzika.

Program przyszywania guzików Specjalny program do przyszywania guzików zezwala na prędkie przyszycie wielu rodzajów guzika o przeróżnych rozstawach dziurek. Dwa warianty funkcji FIX Funkcja FIX samoczynnie zespala nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem.

wystarczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek. W maszynie Juki HZL G120 mamy 2 opcje ryglowania. Wyszywanie liter i cyfr Możemy wyszywać wyrazy czy personalizować swoje projekty.

Pamięć ściegów Jeśli chcemy można zapisać do 70 ściegów w pamięci tworząc ulubioną kompilację. Szycie wstecz Maszyna posiada funkcję ciągłego szycia do tyłu. Funkcja STOP W każdym momencie możemy zatrzymać maszynę.

Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Wyjątkowo wygodna funkcja, która pozwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał.

Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku. Obfita powierzchnia, aż 20 cm po prawej stronie igły Aż 20 cm przestrzeni po prawej strony igły. Komfortowe i wygodne szycie i pikowanie wielkich powierzchni.

Regulacja długości i szerokości ściegu Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna szerokość ściegu to 7 mm, długości 5 mm. Pełna siła wkłucia igły Elektronicznie sterowany regulator obrotów zagwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły niezależnie od szybkości, z jaką szyjemy.

Dodatkowa regulacja prędkości szycia Dodatkowa regulacja prędkości suwakiem na obudowie przedniej. Nowoczesny chwytacz rotacyjny - skrupulatność i wygoda Dzięki zaimplementowaniu niezwykle progresywnego chwytacza rotacyjnego skrupulatność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa.

Maszyna pracuje cicho i miękko. Niebywale wysoka kultura pracy! konkretna, wytrzymała budowa Podzespoły i rama maszyny stworzone są ze stali. Wysoka jakość! automatyczny nawlekacz igły Maszyna do szycia automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, wygodnie działający.

bardzo niezbędny, w końcu nie musisz sięgać po okulary! samoczynny STOP po napełnieniu szpulki Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki. Twarda walizka w wyposażeniu podstawowym W wyposażeniu podstawowym dostajemy twardą walizkę, która wspaniale zabezpiecza maszynę przed kurzem albo w trakcie transportu.

Specjalny przemysłowy transporter materiału budowa transportu jak w przemysłowych modelach urządzeń – tzw. Box Feed Szycie podwójną igłą Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 - 6,0 mm.

Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Maszyna ma też zabezpieczenie przed założeniem złej igły podwójnej. Wolne ramię Dzięki wąskiemu (wolnemu) ramieniu z łatwością naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw, nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

wielka przestrzeń pod stopką, aż 12 mm wielka przestrzeń pod stopką, pozwala na szycie grubszych tworzyw. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to nad wyraz komfortowe. Łatwiej jest również szyć skórę czy dżins.

Łatwe zatrzaskowe zakładanie stopek umożliwia łatwą wymianę stopek. Opuszczamy stopkę i już jest założona. Komfortowy nożyk do obcinania nitki W obudowie znajduje się komfortowy nożyki do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Możliwość wyłączenia ząbków Można wyłączyć (opuścić) ząbki, by szyć innymi technikami. Nad wyraz przydatne przy haftowaniu albo pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału. Trzy lata gwarancji Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 3-letnią gwarancją.

Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Wyposażenie charakterystyczne według instrukcji. Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnorodnych materiałów, dodatkowych szpulek, a także stopek do maszyny.

Wszystko odnajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.