Menu

Komputerowa maszyna do szycia PFAFF AMBITION 620

Cechy produktu
  • Producent Pfaff 
Opis
Pfaff Ambition 620 to sterowana komputerowo maszyna do szycia ze zintegrowanym podwójnym transportem - System IDT i 136 programami ściegowymi.

Maszyna do szycia ma 5 lat gwarancji!wyposażenie charakterystyczne:

» A - charakterystyczna stopka do systemu IDT
» 1A – Stopka do ściegów ozdobnych do systemu IDT
» 2A – Stopka do ściegu ozdobnego
» 3 – Stopka do ściegu krytego do systemu IDT
» 4 – Stopka do wszywania zamków do systemu ITD
» 5 – Stopka do obszywania dziurek w jednym kroku
» Stopka do pikowania ¼", do systemu IDT
» Siatka na szpulkę
» Prowadnik krawędziowy
» Podkładki filcowe
» Śrubokręt
» Trzpień na szpulkę
» Rozcinacz ściegów
» Pędzelek
» Bębenki
» niewiele znaczący śrubokręt
» Krążek na szpulkę (minimalny)
» Krążek na szpulkę (pokaźny)
» Narzędzie wielofunkcyjne
» Rozrusznik nożny
» przewód
» komplet igieł
» Twarda pokrywa


samoczynna maszyna do szycia Pfaff Ambition 620 to nowoczesna wieloczynnościowa maszyna do szycia, której możliwości pozwolą Ci na realizowanie wszystkich szyciowych pomysłów. Maszyna ma w swojej pamięci aż 136 ściegów, w tym ściegi owerlokowe, ścieg kryty, ściegi do pikowania i ściegi ozdobne. Maszyna ma zaprogramowane 7 wzorów obszyć dziurek i specjalny program do przyszywania guzików i dwa alfabety. Przystępne ściegi możemy łatwo edytować - regulując ich długość i szerokość. Maszyna Pfaff Ambition 620 pozwala również na zmianę długości satynowych ściegów. Ściegi ozdobne, satynowe i alfabety możemy dopasowywać w sekwencję i edytować przy pomocy odbicia lustrzanego w obu kierunkach. Spersonalizowane ściegi i ich kompilacje możemy zapisywać w pamięci maszyny. Dokładne ustawienie ściegów na materiale umożliwi nam 29 przystępnych pozycji igły.

PFAFF® original IDT™ System

zastrzeżony przez PFAFF system podwójnego transportu, łączący atuty dolnego transportu ząbkowego i dodatkowej stopy kroczącej. Dzięki PFAFF® original IDT™ System maszyna równo prowadzi materiał, gwarantując precyzję i doskonałe szwy na wszystkich rodzajach tworzyw. Maszyna świetnie radzi sobie z szyciem tkanin powlekanych, skór, futer, dzianin, weluru, jedwabiu czy tiulu. Szyty materiał nie ucieka spod stopki, nie marszczy się i nie ściąga, zapewniając wyśmienite rezultaty niezależnie od typu szytego materiału.


Wszechstronna maszyna do szycia Maszyna wieloczynnościowa Pfaff Ambition 620 ma zastosowany bardzo ergonomiczny nawlekacz igły i automatyczne obcinanie nici. Maszyna pozwala nam też na ustawienie automatycznego ryglowania. Maszyna do szycia Pfaff umożliwia dostosowywanie prędkości szycia, naprężenia nici i docisku stopki. Po naciśnięciu praktycznego przycisku "i" - iNFO - maszyna podpowie nam jaką stopkę, igłę i adekwatne naprężenie nici powinniśmy ustawić dla wybranego ściegu. Z kolei przycisk START/STOP zezwala na komfortowe szycie bez wykorzystania rozrusznika nożnego. Maszyna ma możliwość szycia z opuszczonymi ząbkami transportu, np. Gdy pikujemy albo cerujemy. Funkcję szycia wstecz możemy uruchomić w trybie ciągłym.

niezawodna maszyna domowa Maszyna do szycia Pfaff Ambition 620 ma niezwykle dużą przestrzeń roboczą - aż 20 cm od igielnicy do ramienia, co pozwala na komfortowe szycie i pikowanie np. Narzut na łóżko. Całe pole pracy jest jasno oświetlone poprzez staranną lampę LED. Maszyna jest zaopatrzona w duży i czytelny wyświetlacz, na którym są wyświetlane dane, atrybuty i podpowiedzi, a także ściegi w rzeczywistej wielkości. W pakiecie z maszyną dostajemy twardą pokrywę, która upraszcza przechowywanie i transportowanie maszyny.

Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim.
Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.