Menu

Łucznik Everyday - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Łucznik 
  • Moc 24 W
  • Ilość ściegów 16 
Opis
MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY
Łucznik EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna wykonana z myślą o osobach początkujących oraz wszelkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którąwziąć ze sobą wszędzie. Maszyna Everyday jest bowiem pomniejszona względem pełnowymiarowych, tradycyjnych urządzeń, dzięki czemu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu, zachowuje jednak całkowitą podstawową funkcjonalność maszyny do szycia. Prostota obsługi czyni ją łatwą do opanowania także poprzez dzieci. Maszyna ta wbudowane 16 programów szycia, które regulowane są pojedynczym pokrętłem. Nie sposób się pogubić! Funkcjonalność zwiększa opcja szycia wstecznego, a także regulacja szybkości szycia, dzięki którejprzypasujemy pracę maszyny do naszego poziomu umiejętności operowania materiałem. Naturalnie maszyna wyekwipowana jest we zastosowaną szufladkę na akcesoria, obcinacz nici, a także komfortową rączkę do przenoszenia, co widocznie usprawnia transport maszyny.

Maszyna Łucznik Everyday posiada chwytacz rotacyjny, dotąd dostępny jedynie w maszynach wyższej klasy. Dzięki czemu pracuje cicho - ale pewnie i skrupulatnie. Ma oświetlenie pola pracy w formie diody LED. Maszyna Everyday pomimo kompaktowych wymiarów, jest w pełni poręczna - perfekcyjnie nadaje się do małych poprawek krawieckich, a także rozwijania hobby. Co więcej, dzięki swym gabarytom, maszyna nadzwyczajnie pasuje do zabrania jej ze sobą na weekend czy na wakacje, gdzie przyda się nie tylko do znikomych reperacji podartych ciuchów, ale też będzie nieprzeciętnym sposobem na spędzenie deszczowego wieczoru - kreatywna zabawa dla Ciebie i Twojej pociechy!

Maszyna Everyday będzie też znakomitym dodatkiem do pokoju każdego kreatywnego dziecka. Maszyną do szycia nie tylko dostarczy długich godzin nieprzeciętnej rozrywki, ale także wspomoże rozwój koordynacji optycznie-ruchowej, zmysłu estetyki i wyobraźni. Maszyna poradzi sobie z przeszyciem bawełny, satyny, a także innych cienkich materiałów. Pamiętaj jednak, iż jest to maszyna pomniejszona, o zredukowanej wadze, a co z tego wynika - silniku drobnej mocy. Nie należy więc szyć na niej ciężkich i grubych tkanin, gdyż może to doprowadzić do przeciążenia silnika i jego uszkodzenia. Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dopełniającego, w którym znajdują się pomiędzy innymi igły, ręczny nawlekacz i szpulki. Maszyna Everyday posiada 24-miesięczną gwarancję i instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do użytkowania sprzętu.

Funkcje
informacje techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.