Menu

Łucznik Mini - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Łucznik 
  • Szycie wstecz tak 
  • Moc 24 W
  • Ilość ściegów 12 

Opis

MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK MINI
ŁUCZNIK Mini

Maszyna Łucznik Mini ma szereg uproszczeń i udogodnień, a do tego urodziwy design, dzięki czemu stanowi znakomity upominek dla każdego kreatywnego dziecka. Nie tylko dostarczy długich godzin wspaniałej zabawy, lecz także wspomoże rozwój koordynacji widocznie-ruchowej, zmysłu estetyki oraz wyobraźni. Dzięki zaś mocnemu wykonaniu i trosce o szczegóły, będzie służyć dzieciom poprzez długi czas. Naszym celem było stworzenie maszyny maksymalnie uproszczonej, żeby ułatwić nabieranie wprawy w szyciu i nie zniechęcić młodego projektanta do zabawy. Mini posiada dwa regulatory, w których nie sposób się pogubić. Przez pierwsze pokrętło wybieramy jeden z 12 programów szycia, których wygląd możemy sprawdzić na obudowie maszyny. Drugim regulatorem możemy w razie zapotrzebowania dobrać naprężenie nici. Żeby ułatwić przygotowanie do szycia, wyposażyliśmy Mini w chwytacz rotacyjny, umożliwiający łatwiejszą instalację szpulki w bębenku maszyny. Z tego samego powodu dodaliśmy funkcję samoczynnego szycia, do tej pory dostępną wyłącznie w maszynach elektronicznych. Pozwala ona na dobór między ręczną albo nożną kontrolą szycia, w zależności od wygody, preferencji, a także indywidualnej produktywności manualnej i motorycznej dziecka. W razie zapotrzebowania można zwyczajnie odłączyć nożny regulator Mini i sterować maszyną za pomocą przycisków, tak jak komputerem czy telefonem.

wybór między dwoma szybkościami szycia maszyny i możliwość ustawienia szycia powoli, dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo operacji i upraszcza nabieranie wprawy. Przy ustawieniu wolnego trybu działania choćby przypadkowo zbyt solidne naciśnięcie regulatora nie spowoduje maksymalnego przyspieszenia pracy maszyny. Mini w dodatku wygodnie umiejscowioną dźwignię szycia wstecznego, zastosowaną szufladkę na akcesoria, nożyk do obcinania nici umiejscowiony w bezpiecznym miejscu w obudowie i wygodną rączkę do przenoszenia, co upraszcza jej transport. Dodatkowo wyposażona jest w diodę LED nad polem pracy, usprawniającą staranny podgląd szycia, a także pracę w warunkach słabego oświetlenia. W razie zapotrzebowania możesz używać Mini bez podłączenia do prądu i zabrać ze sobą wszędzie (np. Do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, czy do koleżanki), gdyż mogą zasilać ją 4 baterie AA.

Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dopełniającego, w którym znajdują się pomiędzy innymi igły, nawlekacz i szpulki. Maszyna Mini ma 24-miesięczną gwarancję, a także instrukcję w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed przystąpieniem do stosowania sprzętu..

Opis
standardowe wyposażenie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.