Menu

Maszyna do szycia HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2

Cechy produktu
  • Producent Husqvarna 
Opis

HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 to sterowana komputerowo maszyna do szycia i haftowania. Maszyna ma 844 programy ściegowe i 756 wzorów haftów.

Na maszynę zapewniona jest 5-letnia gwarancja producenta!


Wyposażenie charakterystyczne:

STOPKI:
» Stopka uniwersalna A
» Stopka do ściegów dekoratywnych B
» Stopka do obszywania dziurek C
» Stopka do ściegu krytego D
» Stopka do wszywania zamków E
» Stopka nieprzywierająca H
» Stopka krawędziowa J
» Stopka do pikowania ¼" P
» Stopka sprężynowa z czujnikiem do haftowania Q
» Stopka do haftowania i cerowania R
» Stopka do szycia w wielu kierunkach i ściegów muszelkowych S
» Stopka z czujnikiem do obszywania dziurek w jednym kroku
» Samoprzylepne teflonowe podkładki poślizgowe

AKCESORIA:
» Siatka na nici (4 sztuki)
» Magnetyczny śrubokręt
» Rozpruwacz ściegu
» Pędzelek
» Szpulki (10)
» Prowadnik
» Narządzie multifunkcje
» Uchwyt na dużą szpulkę
» Klipsy do tamborków (16)
» Nasadka na szpulkę, small (2)
» Nasadka na szpulkę, medium(2)
» Nasadka na szpulkę, large (2)
» Trzpień na dużą szpulkę (2)
» szeroka płytka do ściegu prostego – z czujnikiem
» Oprogramowanie do pobrania
» Miękka walizka na maszynę
» Walizka na moduł hafciarski
» Rozrusznik nożny
» przewód zasilający
» komplet igieł
» Książka haftów
» Kod aktywacyjny do biblioteki

TAMBORKI W komplecie:
» DESIGNER™ Imperial Hoop 120x120 5x5"
» DESIGNER™ Crown Hoop 260x210 8x10"
» DESIGNER™ Splendid Square Hoop 3602x60 14x10"


informacje technologiczne:

» wariant sterowania: elektroniczna (komputerowa)
» rodzaj chwytacza: rotacyjny
» automatyczne obcinanie nici: tak
» Szerokość ściegu: 9 mm
» ilość programów szycia: 846
» liczba alfabetów - czcionek (hafciarka): 8
» System igieł: 130/705
» Zasilanie: 220 - 240 V


samoczynna maszyna do szycia

HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 to super innowacyjna maszyno-hafciarka, której możliwości przerosną Twoje wymagania. Maszyna ma wbudowany port WiFi i stały dostęp do funkcji mySewnet™ i JoyOS Advisor™.

Funkcje mySewnet™

Maszyna ma dostęp do Wi-Fi, co umożliwia łączenie się z aplikacjami mySewnet™, nietrudne aktualizowanie i bezprzewodowe przesyłanie projektów. Biblioteka mySewnet™ - to stały dostęp do pełnej, wciąż zwiększającej się biblioteki nieprzeciętnych ściegów i wzorów haftu. Oprogramowanie mySewnet ™ jest darmowe i zezwala na łatwą i szybką edycję projektów na komputerze: przerzucanie, obracanie, łączenie, zmianę koloru, sortowanie odcieni i inne. mySewnet™ Cloud - gratisowe konto mySewnet™ Cloud daje dostęp do wielu gratisowych "szyciowych" aplikacji. Blog mySewnet™ to szyciowe transmisje na żywo bezpośrednio na ekranie maszyny i gratisowe projekty i wzory haftów i niemało więcej

JoyOS ADVISOR™ pomoc pod ręką

JoyOS ADVISOR™ to niewyczerpane źródło wiedzy o szyciu i o samej maszynie HUSQVARNA. Narzędzie daje dostęp do samouczków z praktycznymi poradami, interesujących projektów szyciowych z instrukcjami „krok po kroku", a także porad dotyczących szycia i haftowania. Dzięki JoyOS ADVISOR™ mamy także dostęp do podręcznika, który odsłania przed użytkownikiem niesamowite funkcje maszyny, takie jak staranne pozycjonowanie projektu, itp. Znajdziemy tu też Przewodnik prędki Start, który podpowie, jak skonfigurować maszynę do szycia albo haftu i jak rozpocząć pracę z maszyną. JoyOS ADVISOR™ także przewodnik po akcesoriach, tych dołączonych i opcjonalnych.

Exclusive detektor System™

Zintegrowany system czujników, przez cały czas pracy maszyny, mierzy i dostosowuje cechy szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki i naprężenie nici. Maszyna samoczynnie wznosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Cztery pozycje stopki i automatycznie opuszczanie ząbków transportu zezwalają na komfortową pracę z niezwykle wielkimi elementami, np. Pikowanymi kołdrami. Dzięki samoczynniu docisku stopki, maszyna perfekcyjnie radzi sobie z niezwykle grubymi i nad wyraz delikatnymi materiałami.

Zintegrowany podwójny transport

Maszyna Husqvarna ma zastosowany podwójny transport, łączący mocne strony transportu dolnego ząbkowego i swojego typu stopy kroczącej. Dzięki czemu rozwiązaniu maszyna prosto szyje niemało warstw materiału albo nad wyraz nieprzystępne, ciężkie dzianiny. Funkcję podwójnego transportu można łatwo włączać albo wyłączać. Zintegrowany podwójny transport, sprawia, że ściegi są równe i precyzyjne, a maszyna wspaniale radzi sobie z trudnymi materiałami: skórą, welurem, niezwykle sprężystymi tkaninami czy materiałami z włosiem.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami ozdobnymi

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma wbudowane 844 ściegi, w tym ściegi dekoratywne o szerokości do 9 mm i ściegi specjalne o szerokości do 54 mm. Maszyna ma też 6 rodzajów alfabetów. Do dyspozycji mamy luksusowe ściegi, zastrzeżone poprzez HUSQVARNA® VIKING®, np. Sequin, Pop-Up i Theme Stitches.

System ściegów deLuxe™

zaimplementowany w maszynie system ściegów deLuxe™ umożliwia uzyskanie doskonałych ściegów. Maszyna sama dobiera stosowne naprężenie nici – zależnie od wybranej techniki szycia, nici i dzianiny. Konsekwencją są perfekcyjne szwy – takie same na prawej i lewej stronie materiału. System ściegów deLuxe™ upraszcza np. Szycie i haftowanie metalicznymi nićmi.


Do obszywania dziurek mamy do dyspozycji 16 stylów obszyć. Ściegi możemy edytować i pozycjonować - maszyna ma 37 położeń igły. Funkcja Taperowania - czyli zakańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod kątem, upraszcza łączenie ściegów w kształty. Stitch Balance samoczynnie ustawia doskonały balans transportu w trakcie szycia do przodu i do tyłu.

Funkcja FIX

wyjątkowo praktyczne narzędzie, które samoczynnie zespala nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.


wbudowane ściegi, są uporządkowane w kategoriach. Na dodatek ściegi są również nadrukowane na wewnętrznej stronie otwieranej pokrywy.

automatyczna hafciarka domowa

Designer Epic 2 ma w pamięci ponad 756 wzorów haftów i 8 czcionek hafciarskich, w rozmiarach od 10 do 80 mm. Maksymalne pole haftu to 360 x 350 mm. Na maszynie Designer Epic 2 możemy haftować z szybkością do 1000 ściegów na min. Maszyna, jako jedyna na rynku, daje możliwość haftowania wstążką - dzięki specjalnej przystawce (opcja) maszyna do szycia i haftu DESIGNER EPIC ™ 2 będzie prowadzić i zszywać wstążkę w trybie haftowania. Husqvarna Designer Epic 2 umożliwia szybkie konwertowanie fotografii na hafty i ich edytowanie. Hafty możemy pozycjonować na tamborku i edytować za pomocą funkcji: obracanie, odbicie lustrzane, skalowanie, zmiana rozmiaru czy przesuwanie. Maszyna ma także funkcję automatycznego obcinania ściegów przeskokowych. Hafty możemy wyszywać na kolorowo lub monochromatycznie. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze.

Design Appliqué – tworzenie aplikacji

Maszyna na specjalny program pozwalający na tworzenie aplikacji bezpośrednio na ekranie maszyny, bez uzupełniającego oprogramowania. Możemy wybierać spomiędzy zaimplementowanych kształtów, takich jak: serce, kwiat czy litery i wykańczać naszą aplikację najróżniejszymi rodzajami ściegów.

Aplikacja Quick Font

Wraz z maszyną otrzymujemy dostęp do gratisowej aplikacji Quick Font, która zezwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.

bezawaryjna maszyno-hafciarka

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma największe na rynku pole pracy - 31 cm, precyzyjnie oświetlone diodami LED. Komfortowy dostęp do ustawień daje nam spory, barwny wyświetlacz dotykowy o rozmiarach 217 x 136 mm. Do włączania najważniejszych funkcji służą funkcjonalne przyciski. Najważniejsze funkcje Designer Epic 2 to: samoczynne pozycjonowanie igły góra/dół, automatyczne obcinanie nici, samoczynnego podnoszenie i opuszczanie stopki. Z maszyną możemy się konsolidować z urządzeń mobilnych - tabletu lub telefonu. Siła wkłucia igły jest sterowana elektronicznie, dlatego maszyna płynnie szyje szczególnie delikatne i nad wyraz grube materiały.

wbudowany nawlekacz igły

ergonomiczne narzędzie zezwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania" w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie" i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest niezwykle pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy niejednokrotnie zmieniać nić.

sensor kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma nowoczesny czujnik, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.


Jeśli musisz przerwać haftowanie lub szycie, wszystkie ustawienia i bieżąca pozycja ściegu zostaną automatycznie zapisane. W dowolnym momencie możesz także ręcznie wybrać opcję inteligentnego zapisu. By skrócić przestoje w pracy, możemy nawijać szpulkę na dwa sposoby - konwencjonalny, podczas szycia, a także poprzez nawleczoną igłę. Akcesoria do maszyny łatwo utrzymasz w porządku, dzięki użytecznej szufladce. Na obudowie umieszczono linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna mazaimplementowane dwa porty USB.

Power Stitch - elektroniczna regulacja mocy wkłucia igły

powiększona, elektronicznie sterowana siła wkłucia igły powoduje, iż maszyna poradzi sobie choćby z kilkoma warstwami materiału. Power Stitch zagwarantuje wyśmienite rezultaty podczas szycia skomplikowanych tworzyw – ciężkich i gęstych dzianin.

Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.